• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Merhabalar.

Arkadaşlar merhaba ismim Mehmet 26 yaşındayım Malatya'da yaşayan kendi halinde bir elektronik teknikeriyim.
Buraya gelmem'de bir amaç var oda şu geçtiğimiz aylar'da kendime bir İnternet sitesi yaptırmak istedim ve dolandırıldım. Verdiğim paranın karşılığını alamadım daha sonrasın'da bir şekil'de verdiğim parayı geri aldım ve bu tür işlere merak saldım şuan kendi İnternet sitemi kendim bitirdim ve bu iş üzerinde ilerlemek araştırmak öğrenmek istiyorum kısaca açık ve net olarak söylemek gerekirse sizlerin bilgilerinizden faydalanmaya yararlanmaya geldim :)

Öncelikke Hoş Geldin Kardeş Öğrenmekte Hevesli İsen Google Amcada Gerekli Dökümanlar Bulabilirsin html den Başla Eğitim Videoları İzle Geliştirebilirim Diyorsan Ama Bir Kurs Yada Bir Yerlerede Git Bence Belli Bir Şeylerden Sonra Kendini İyice Geliştirirsin Mantıkğını Kavrarsın

F

Felix

15 yıllık hack dünyasının çınarlarından birisi imhatimine hoşgeldin dostum.