Neler yeni

Miner İle Para Kazanma (1 Viewer)

Credits
6,871
Öncelikle Programı Tanıyalım

Programımız StormGain bu programa kayıt olduktan sonra sağ kısımda bulunan bitcoin madenciliği kısmına her 4 saate bir girip kazım başlatmanız gerekecek ilk olarak vereceğim referans koduyla ( kodu size başlangıçta 3$ bonus uygulaması için veriyorum programı kullanmayı bıraktım.) Programa 3$ bonus ile başlayın. 4-5 gün içerisinde günde 4 defa başlattığınızı varsayarak 10$ bonusu tamamlayıp bakiye aktarın. Bu bonus çekilemez sadece trade işlemlerde size para kazandırır. "Ben uğraşamam demeyin" bana günlük 30$ kazandırdığı oldu. Trade işlemlere örnek verelim; bitcoininde düşüş sezdiniz ve düşüş yönlü pozisyon açtınız bitcoin %1 oranında düşüş yaşarsa size 1-2$ ödeme yapar ve bu gerçek paradır. 35$ ulaştığınızda bınance paribu gibi hesaplarınıza usdt olarak aktarın. Program aşırı güzel fakat indiren 20 kişiden 1i kullanmayı biliyor kalan 19 kişi 10$ Ulaşınca çekmediği için programı siliyor. Benden size programı iyi bilen birisi olarak tavsiye: 10$ bonusa ulaşmaya çalıştığınız süreçte programın demo hesabıyla trade sistemini anlamanızdır. Programı demo üzerinde kullanarak ve "tamam öğrendim" demiyene kadar bonusla trade yapmamanızdır. Şahsen ben günde ortalama 15$ ek gelir sağlıyordum ve bu para Türkiye şartlarında azımsanmayacak bir paradır. Bir üniversite öğrencisiyseniz bursunuzu 1 haftada kazanmaya denk geliyor. Benim programı bırakma sebebime gelicek olursak. Verilen bonusu yaptığım yanlış işlem sonunda kaybettim ve birdaha yeni hesap açıp uğraşmak istemedim. Yani artık ihtiyacımda kalmamıştı uğraşacak vakitte bulamıyordum. Ama inanıyorum ki bu işten çok para kazanacaksınız programı öğrenin gerçekten çok faydası olacak. Referans ve bağlantı: https://app.stormgain.com/friend/BNS76512773

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar