Neler yeni

mirror-h.org Hakkında Düşünceleriniz (2 Viewers)

Credits
0
global olarak ilerlemiş ve bence tek türk mirror sitesi.

eski golgeler.net gibi 2 kez kaybolup giden veya sürekli kapanıp açılan yeni yetme siteler gibi değil.

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,239
sahibi değiştimi ? en son laz değilmiydi.

ama şöyle diyim mysqla kayıt ettiği için tüm veriyi sıkıntı çeker globale fazla açılırsa, yani harcıyacağı sunucu masrafları artar ve gelir elde etmesi o siteyle zor olduğundan bir dengesizlik olabilir. Mirror siteleri tam bir mysql düşmanıdır.

Credits
120
Kapanmaz Dediğimiz Çok Mirror Sitesi gördük eski dediğiniz golgeler.net Sonun'başıdı O'da kapandı
turk-h
askeri-darbe
k0-ka.in
my-proof
legend-h
arab-zone
zon3-h
turkinter
by-h
ve aklıma gelmiyenler.

mirror-h zamanın'da ilk alan İso'du Şimdiki isolar değil 'den biriydi logosunu'da ben yapmıştım iyi hatırlıyorum oda direnemedi ve kapattı domain boşa düşünce başkaları almış

Son düzenleme:
Credits
0
Sahibi bildiğim kadarıyla süleyman adlı bir yavşağın tekiydi. Arkadaşlarımla girdiği polemikten dolayı zonelerini falan silmişti. Fake zone olayları vardı bi ara. Geleceği pek parlak olmayan bir site. Her zaman zoneh tavsiyemdir

Clintwood

amigo
ez152
Credits
0
süleyman ibinesi benden az index yemedi amcığın tekidir hep öyle olacaktır ama şu da bi gerçektir ki bilgilir. xampp gibi şirketlerin 2017 de getirdiği localremote güvenliğini 2015 de kendi başına kendi sunucularına yapıyordu. ama orosbu çocuğu olduktan sonra edison olsan da değişen bir şey olmaz

Ü

Üye silindi 868

beş para etmez leş bir site amq düşünebiliyomsunuz tüm indexleri mysqlda saklayan bir salağın sitesi. yarın öbürgün kapatır gider

Credits
0
Aslında defacer arkadaşların bu gibi platformlara bağışta bulunması gerektiğine inanıyorum. Mirror siteleri forum ve kişilerin üstünde olan sağlam duran saygın ve tarafsız olmalıdır. Bunun içinde emeğe saygı için ufak bağışlar yapılabilir. Herkes 1 paket sigara parası verse kapanmayacağından emin olunan bir zone sitedi olur. Ama bizim insanımızda bahşiş ve bağış kültürü zayıf.

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,239
Aslında defacer arkadaşların bu gibi platformlara bağışta bulunması gerektiğine inanıyorum. Mirror siteleri forum ve kişilerin üstünde olan sağlam duran saygın ve tarafsız olmalıdır. Bunun içinde emeğe saygı için ufak bağışlar yapılabilir. Herkes 1 paket sigara parası verse kapanmayacağından emin olunan bir zone sitedi olur. Ama bizim insanımızda bahşiş ve bağış kültürü zayıf.

Aslında haklısınız bu tarz sitelerin geliri olmadığı için zorluk yaşıyorlar, bağış kültürüde olmayınca kapanıyor..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar