• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Mobil Cihaz İle DeepWeb Girme Ve Tor Kullanma

xkrumanl

Özel Ekip
Mobil cihaz ile deepweb sitelerine girmenin ve tor kullanmanın yolunu göstereceğim.

Öncelikle indirmemiz gereken 2 uygulama bulunuyor.

1) orbot
2) tor browser


Orbot uygulamasına giriş yapalım. Ekranda bulunan vpn kipini ben açık tutmanızı tavsiye ederim ve sağ altta bulunan köprüler kullanılsın seçeneğini işaretleyin.
Doğrudan tor veya tor server seçenekleri arasında birisini seçebilirsiniz. Eğer onay verip kullanabilirsiniz derse geri gelin ve köprüdeki on/off tuşunu aktive edin. Tek yapmanız gereken tuşa basılı tutup sağa çekmek. Orası yeşil yandığı vakit Başlat seçeneğine tıklayın ve çalışsın.

Bağlandıktan sonra diğer uygulamaya giriş yapalım. Tor browser açıldığı zaman sağ üstteki bölümden ayarlara basın ve köprü seçin, obfs4 seçeneğine tıklayın.

Geri yaptıktan sonra en baştaki haline gelince uygulama Bağla seçeneğine tıklayın ve Tor'a bağlanın. Size tarayıcıyı açtığı vakit bağlanmışsınız demektir. Güle güle kullanın.
Bildirimler çubuğunda internet hızınız gözükür.
 
Üst Alt