Neler yeni

Mobil legends (1 Viewer)

SpyWhite

kriptohaberleri.co
ez152
Credits
3,291
vainglory ve heroes of order and chaos gibi mobil moba oyunlarının yenisi. 5 vs 5 sistemi var. çıktığı günden beridir deli gibi oynuyorum. google play'de en çok indirilen 13. uygulama oldu.

herolar ise hafiften kırma olmuş. lol ve dota karışık. böyle olduğuna bakmamak gerek.

oyunun boyutu oynanmasını sağlıyor. bu kocaman moba oyununun boyutu 62 mb. denemekte fayda var. çünkü oynadığım mobil mobalar arasında ilk kez bu kadar tutuldum. oyuncu kitlesi oynuyor. tam bir denge sağlanamamış ama ileride düzeltirler.

Bağımlılık yapan bir oyundur. (ör:sitenin kurucusu @Mectruy )

DarksoN

Beyaz Takkeli
majorrr
Credits
285
İlk başlarda güzel sona doğru kanser eden oyun. Sıralı maç giriyorsun ve oyun sen daha çok oyna diye takımına kötü adamlar yerleştiriyor yada bot çünkü ya afk yada feed oluyor. Bende sildim rahatladım.

Mordekay

Rigbi değil Morde
kidemli152
Credits
157
vainglory ve heroes of order and chaos gibi mobil moba oyunlarının yenisi. 5 vs 5 sistemi var. çıktığı günden beridir deli gibi oynuyorum. google play'de en çok indirilen 13. uygulama oldu.

herolar ise hafiften kırma olmuş. lol ve dota karışık. böyle olduğuna bakmamak gerek.

oyunun boyutu oynanmasını sağlıyor. bu kocaman moba oyununun boyutu 62 mb. denemekte fayda var. çünkü oynadığım mobil mobalar arasında ilk kez bu kadar tutuldum. oyuncu kitlesi oynuyor. tam bir denge sağlanamamış ama ileride düzeltirler.

Bağımlılık yapan bir oyundur. (ör:sitenin kurucusu @Mectruy )
sezon 1 den beri oynuyorum ama artık iyice boka sardı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar