Neler yeni

nankör suriyelinin sonu (1 Viewer)

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,239
"Türkiye bizi düşünmedi" , "Bizmi dedik kurtarın" cümleleri ile nankörlükte master yapan suriyeli oğlan , medeni avrupalılar tarafından sağlam bir dayak atılıp üstünde ne varsa alınıp dımdızlak türkiye sınırına şutlanmış ve şimdi bu şekilde soğukta titreyerek bekliyormuş yardım eli Zaaa:
Resimdeki kırmızılı olan suriyelidir. Şu aşamada bu şahıs doğrudan suriye/idlibe gönderilmelidir.

211_9783.jpg

Wictory

OROSSPU ÇOMAR
ez152
Credits
0
"Türkiye bizi düşünmedi" , "Bizmi dedik kurtarın" cümleleri ile nankörlükte master yapan suriyeli oğlan , medeni avrupalılar tarafından sağlam bir dayak atılıp üstünde ne varsa alınıp dımdızlak türkiye sınırına şutlanmış ve şimdi bu şekilde soğukta titreyerek bekliyormuş yardım eli Zaaa:
Resimdeki kırmızılı olan suriyelidir. Şu aşamada bu şahıs doğrudan suriye/idlibe gönderilmelidir.

211_9783.jpg
korkutucu

feartakva 

DAŞŞAKİSTAN CUMHURBAŞKANI
onursal
Credits
844
suriyelierin hepsinin amk ama adam haklı birazda ülke de ekonomi batmış 8 seneyi bırak babam 45 yaşında 1 arabamız bile yok amk bende çalışıyorum ayrıeten

N0rvecli

Grup soydan, akıl egodan üstündür.
majorrr
Credits
60

211_9783.jpg
ÖWÖEÇWÇEWQÇEPQÇWEQWe:qweqw:ePqwÇE

Credits
0
arkdaşlar çok kötü suriyelide var çok iyide var ama çoğu pislik gelmiş buraya nadirde görsem çok iyileri var nankörlük eden belasını bulur zaten

• Like
Tepkiler: GnG
Credits
0
şimdi küfür etsem desemki nokta nokta günahımın ederine değmiycek
din kardeşliği diyorlar hangi dinde karını çocuğunu bırak başka ülkeye git diyor
bunlar korkak tırsak şerefsiz
ilk gelenlere amenna çoluk çocuk kadın ama artık bunlar yeter
ferdinin almanya treni misali kurtuluş diye geliyorlar can kurtuluşu değil ha para para

Credits
1,445
rte : avrupa biz suriyelileri aldığımız için refah içinde demişti gerçektende öyle romanya abye girdi çingeneler avrupya yayınlınca ingiltire hemen brexit yaptılar türkiye şuanda tampon görevi görüyor ve göç dalgasını engelliyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar