Neler yeni

Nasıl Yakalanmıyorsunuz? // Önemli Soru (1 Viewer)

Literary

Literary
ez152
Credits
0
Hocalarım merhaba, mesela bu forumda çok önemli hocalarımla karşılaşma imkanım oldu.
Siz hacking yaparken nasıl hackliyorsunuz mesela diyelim. sql ile bastını siteyi ama illaki bir sunucudan işlem yapıyosunuz, yani nasıl bu tür işlemler yaparken şimdiye kadar yakalanmadınız?
özellikle ün yapmış hocalarım @Mectruy @HeraklesEagle @LQM33 @SexiRahip @Onfroy @HaCkEr_33 @xkrumanl ve diğer hocalarım neler yapıyorsunuz yakalanmamak için. Yardımcı olursanız Çok Sevinirim. İyi Forumlar Dilerim :)

Credits
0
İlk başlarda çok korkardım işte şu vpn log tutmuyor felan log tutma zorunluluğu vardır ancak bazı ülkelerde geçersiz felan diyenler oluyor hadi tutmadi diyelim sızıntı ihtimali olabilir geride iz bırakmamak ile ilgili logları felan siliyorsun diyelim verileri kurtarma işlemi var loglar için bir forumda görmüştüm ha üst bir şey yaparsan ancak bu kadar peşine düşülür bunlar klasik tavsiye değerlendirmesi birde ikinci el ekipmanlar açık hat gibi mevzular var kredi kartı hırsızları tercih eder bunun dışında ben sunucuya girdim deştim işte hangi tool hangi vpn log tutmadı etmedi felan vakit kaybetme işi öğren eskisi gibi değil Hack forum işleri havuza atlar gibi olmuyor.

Credits
194
En önemli kural yapmamaktır. Yapmazsan yakalanmazsın ama diyelim yapıyorsun, Türk sitelerine yapma başına iş gelme olasılığı azalır. Hadi diyelim onu da yapıyorsun , sağlam önlem alacaksın yani , ücretli VPN'ler kullanacaksın tor browser vs kullanabilirsin.
Ben genelde sızdığım sistem de logları temizliyorum böylece hiç iz bırakmamaya çalışıyorum.
İşlemleri Linux'tan yap microsoft ne çalıyor belli değil ...
Sanal makineden yaparsan senin için daha güvenlidir.
Sanal makine linux olursa ve yabancı ülkeden olursa daha daha güvenlik sağlarsın.
En önemlisi senin kimliğindir mesela Literary'in dostu vardır adı x olsun. Sen x ile çok yakınsın numaran vs var her şeyi biliyordur bir gün ters düşersiniz hacklediğin bir siteye senin bilglerini vs verir sonra başına al belayı , yine en tehlikelisi insan oluyor. İnsanları iyi seç.

Not : Sadece bilgi amaçlı söyledim olası sorunlardan sorumluluk kabul edilmez.

Credits
194
Bu arada hocaları ayırmak bence hiç hoş bir şey değil. Ün yapmış hocalarım vs ayırmak gerçekten hiç etik değil.
Gerçek bir hacker ün yapmaz diyenler de var :D

Literary

Literary
ez152
Credits
0
Teşekkür ederim hocam tavsiyeleriniz için, hocalarımı ayırmadım hocam aslında sürekli isimlerini ve icraatlerini gödüklerim aklıma geldi yazdım hocam, ayrımcılık gibi olduysa özür dilerim. :(

Literary

Literary
ez152
Credits
0
Bana da etiket atsaydın cevap verirdim fakat atmadığın için (bundan sonra da atma) cevap vermicem.

@HUCR3 Hocam aslında asıl amacım o değildi ya yanlış anlaşıldım aslında, ben genel bi soru sordum yani o sırada aktiflikte gördüklerimi yazdım hocam kalp kırdıysam çok çok özür dilerim, sizlerin yardımı ile bir yerlere ulaşma çabam var hocam. tüm hocalarımın yorumları tavsiyeleri benim için çok önemli ve pırlanta değerinde hocam. düzeltme imkanı varsa lütfen düzeltilebilirse çok iyi olur hocalarım. :(

Ph0cksy

<3
kidemli152
Credits
0
@HUCR3 Hocam aslında asıl amacım o değildi ya yanlış anlaşıldım aslında, ben genel bi soru sordum yani o sırada aktiflikte gördüklerimi yazdım hocam kalp kırdıysam çok çok özür dilerim, sizlerin yardımı ile bir yerlere ulaşma çabam var hocam. tüm hocalarımın yorumları tavsiyeleri benim için çok önemli ve pırlanta değerinde hocam. düzeltme imkanı varsa lütfen düzeltilebilirse çok iyi olur hocalarım. :(
Reis yakalanmamak için vpn kullanıyorum üstüne de bir proxy açıyorum ve işlemlerimi yaptıktan sonra log kayıtlarını siliyorum. :D

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar