• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Ne Kadar Güvendesin?

cagriixq

LV
0
 
Katılım
May 13, 2020
Mesajlar
15
Tepkime puanı
27
Puanları
3
Web sitesi
instagram.com
Herkese iyi forumlar bu ortamda bulunduğuna göre sende bir hacker adayısın ve ister white hat ister black hat ol ne olursan ol kendini savunmak veya bilgiye erişmek için saldırı yapmak zorunda kalacaksın ya da bile isteye yapacaksın bu bir aşikâr gerçek. Peki sen saldırı yaparken ne kadar güvendesin kendini ne kadar gizliyorsun bunu hiç düşündün mü? Günümüzün hacker adayları arasınsa doğru bilinen en büyük yanlışı VPN güvenilirdir. VPN senin IP adresini bir noktadan başka bir noktaya taşır yani konumun sanal ortamda farklı bi' yer olarak görülür fakat VPN kullanılan birisinin bulunması aslında çok kolaydır eğer kullandığı VPN log tutuyorsa adresinizi kolaylıkla bulabilirler. Bu sizin belli saldırılara maruz kalmanıza ya da adli olaylarla karşı karşıya gelmenize sebep olabilir.
 

KocaReis

𐱅𐰇𐰼𐰰
LV
0
 
Katılım
Şub 29, 2020
Mesajlar
246
Tepkime puanı
447
Puanları
63
Konum
Tanrı Dağları
Ufak çaplı sitelere index atmanin büyük bir sonuç doğuracağını sanmıyorum o yüzden vpn kullanmakta bir sakınca yok (Tr lokasyonu site olmadıkça) Zaten büyük siteleri hackleyebilecek bir hackerin vpn kullanacağını düşünmüyorum düşünmek saçma olur :LOL:
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst