• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Neden böyle bir ülke olduk

Sizlere soruyorum neden böyle bir ülkeyiz ? biz yenimi böyle olduk yoksa artık altın vuruşumu yapıyoruz ülkece ? bu işin siyasi partisi vs yok , bu millette bir sıkıntı var ! dürüstlük bu toprakları terk etmiş. Paraya tapıyoruz, allaha taptığını söyleyenlere inanmayın.

Belediye başkanı ol, tüm akrabalarını belediyede işe başlat , müdür vs vs gibi.
Adam belediye başkanı oluyor ve kaçak ev yapıp yaptığı alanında imara kapalı olduğu ortaya çıkıyor ve üstelik evinin kapısına kadarda asfalt döktürmüş kehkeh:

Milletvekillerinin kaç tanesi halkın içinden sıradan kişiler ? hepsi şirket sahibi işadamları , futbolcular vs
Milletvekilliği aday adayı olmak için ödenen o yüksek harç bedelini zaten ödeyebilecek kesim belli, bu millet kendine vekil seçmiyor, sadece mevcut patronlarını daha üst kademeye taşıyorlar, ondan sonra vekilimiz neden bizi iplemiyor diyor halkımız ? ulan seni niye iplesin ? adam zaten hep patrondu.Salda gölünü yok etme projesi başladı.

Kaz dağlarını yok etmek yolunda ilerleniyor

Şirinceye mermer ocağu kurulup bölgenin içine edilecek inşallah.

Oğlunu müdür olarak atamış , hak yemez belediye başkanı (!) gerek çe olarak: Güvenecek başka kimsem yoktu kehkeh:
 
Üst