Neler yeni

Neden Para Kazanmıyoruz? (1 Viewer)

Credits
224
Merhabalar sosyal medya'dan internet sitelerinden ve grafik işlerin'den anlayan bir çok arkadaşımız var burada boş ve müsait zamanlarımız'da evimizde oturduğumuz yerde neden para kazanmıyoruz?

Bir proje oluşturalım YouTube kanalı sosyal medya'da sponsorlu reklam çalışmaları vs herkes kendi bilgisini pazarlasın ve bu bilgilerden kazanç elde edelim örneğin ben elektronik biliyorum elektronik hakkında eğitici ve öğretici videolar çekelim bize özel özgün içerikler olsun ve bunları yayınlayalım gelir elde etmek için her türlü imkanı kullanım

Programlama dili bilen arkadaşlar ile basit ama kullanışlı arge çalışması yapıp elektronik ürünler yapabiliriz.
Kendimize özgü şeyler tasarlayıp bunları piyasaya sürmemiz için bir engel var mı?

Android ve ios uygulamalar hazırlayıp bunları bir devre ile birleştirip projelerimizi dünyaya tanıtalım bu kadar adam bir forum'dan fazlası olup şirket mantığı ile çalışmak için bir ağ oluşturalım herkes eteğindeki taşları ortaya döksün ve bunları dijital ortam'da pazarlayalım?

Credits
14
Burası iş ortamından çok Hack forum ortamı yani yapılan işler çok legal sayılmaz çoğu kişi gerçek bilgilerini vermek istemez ve ek olarak bu tarz çok firma bulunuyor yani gelişmek kolay değil.

Credits
224
Burası iş ortamından çok hack ortamı yani yapılan işler çok legal sayılmaz çoğu kişi gerçek bilgilerini vermek istemez ve ek olarak bu tarz çok firma bulunuyor yani gelişmek kolay değil.
Neden olmasın bu tarz işler ile uğraşan firmalar var fakat yüksek ücretler talep ediliyor. Biz biraz daha makul tutarsak fiyatlandırmaları iş alabiliriz Hack forum ortamı'da forumda çok fazla paylaşım olmuyor genelde bakıp çıkıyor sanırım buradaki üyeler açılan konular bile ilgi görmüyor bakıp çıkıyorlar böyle bir şey oluşturursak forumda da canlılık olur konu yazmak için bilgi toplayan görseller için grafik işleriyle uğraşan bölümler kurulur ve çalışmalar yapılır bir nevi aktivite olur kaybedecek bir şey yok zaten bilgisayar başında zaman geçiriyoruz ve bu işler ile zaten uğraşıyoruz

F

Felix

Merhabalar sosyal medya'dan internet sitelerinden ve grafik işlerin'den anlayan bir çok arkadaşımız var burada boş ve müsait zamanlarımız'da evimizde oturduğumuz yerde neden para kazanmıyoruz?

Bir proje oluşturalım YouTube kanalı sosyal medya'da sponsorlu reklam çalışmaları vs herkes kendi bilgisini pazarlasın ve bu bilgilerden kazanç elde edelim örneğin ben elektronik biliyorum elektronik hakkında eğitici ve öğretici videolar çekelim bize özel özgün içerikler olsun ve bunları yayınlayalım gelir elde etmek için her türlü imkanı kullanım

Programlama dili bilen arkadaşlar ile basit ama kullanışlı arge çalışması yapıp elektronik ürünler yapabiliriz.
Kendimize özgü şeyler tasarlayıp bunları piyasaya sürmemiz için bir engel var mı?

Android ve ios uygulamalar hazırlayıp bunları bir devre ile birleştirip projelerimizi dünyaya tanıtalım bu kadar adam bir forum'dan fazlası olup şirket mantığı ile çalışmak için bir ağ oluşturalım herkes eteğindeki taşları ortaya döksün ve bunları dijital ortam'da pazarlayalım?

güzel fikir fakat yanlış bir platform. burada 14-15 yıldır birlikte olan insanlar var ama birbirlerini gerçek isimlerini bilmiyorlar :)

Credits
120
Şimdi ticaretin 2türlüsü war gerçi 3 türlüüsü war 3ben size 1-2 bahsedeyim bilmiyenler için .
1. Aç takım webmaster işleri
2.İLLEGAL HAZIR SCRİPTLER DE AÇIK ARAYIP BU AÇIĞI ŞAHSIN ADINA KULLANA BİLİRSİN WORDPRESS -JOOMLA VB WORDPRESS - THEMA 20$ BURTE FORCE $5
WORDPRESS JOOMLA VB SCRİPTLER GÜNCEL SÜRÜMDE AÇIKLAR BULUP 4BİN 5BİN $ SATA BİLİRSİN CP BYPASS 500$ 1000$ ARASI OLA BİLİR BİTCOİN VAR PARA AKISINI BURDA YAPARSIN SIKINTI YOK
WİNDOWS RCE +70K$ NETFLİX ACCOUNT TARZI SATA BİLİRSİN
3. BİLDİKLERİNİ SİVİL HAYATTA PARAYA ÇEVİRME (BU FARKLI BİR KONU )
YOUTUBER ZİBİDİ TAKIMI SALLA ONLARI BOŞ VER GİTSİN.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar