• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Netflix Hesabımı Şifre Vermeden Nasıl Paylaşırım - İşte Cevabı

Clintwood

amigo
LV
0
 
Katılım
Eki 26, 2019
Mesajlar
272
Tepkime puanı
472
Puanları
63
YTeni özelliği ile artık kullanıcılar Netflix hesabının şifresini vermeden istediği kişiyle hesabını paylaşabilecek. Uzun zamandır insanların aradığı bu özellik artık yayında ancak bu durum Netflix’in pek hoşuna gitmeyecek gibi muhtemelende yakın zamanda bu eklentiyede bir çözüm bulacağı kanısındayım. ?

* Bu eklentiyi kullanmadan önce google chome mağazasından indirmeniz gerekiyor. İndirdikten sonra Netflix sitesine gidip giriş yapmanız gerekiyor.

* Sonrasında eklenti simgesine tıklayıp üstünde birde ( Generate Link ) butonuna tıkladığınızda bir bağlantı göndereceğiniz kişi için bağlantı oluşturmuş oluyorsunuz. Daha sonrasında linkin gönderileceği mail adresini girerek gönderim yapıyorsunuz.

Karşı tarafa giden link sayesinde kullanıcı kimlik doğrulama yapıyor ve otomatik olarak sizin hesabınıza şifrenize erişmeden Netflix hesabınıza giriş yapıyor.

Eklentiyi İndirmek İçin Tıklayınız :
Hidden content
You need to reply to this thread in order to see this content.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst