Neler yeni

Nickinizi Neye Gore Belirlediniz //HackerWhoAmI (1 Viewer)

ZuZU 

One life, live it!
girlsss
Credits
50
İlk nikim ZebaNi idi lamzorluk dönemleri tabi, sonra istedimki nikimi kimse taklit edemesin ederse eğer çok saçma bir iş yapmış gibi görünsün, adım soy adımı tersten çevirince kıyak birşey ortaya çıktı ama yinede adım soy adım olduğu anlaşılmasın diye T harfini büyük yapıyorum " MecTruy " yapınca ortadaki T dikkati bozuyordu kimsenin tersten okumak aklına gelmiyordu, uzun bir süre kimse anlamadı sonra bitane sivri zeka nikim üzerinde bilimsel çalışmaları sonucu adımın soy adım olduğunu çözdü ondan sonra bende T harfini normale çevirdim Mectruy olarak son 8 yıldır takılmaktayım bukadar işte.
kimdi o sivri zeka merak ettim çünkü isminizi bende bilmiyordum size cem diye hitap edildiğini görünce nickinize baktım ve ters yazıldığını farkrdip tamamını tersten okudum ve forumda yazdım ***** diye bende sivri zekagillerdenmi oluyorum?

ZuZU 

One life, live it!
girlsss
Credits
50
Merhaba ImhaTimi ;
bisey sormak istiyorum acaba nickinizi neye gore belirlediniz?
Ilk benden basliyayim bundan 3-4 sene felan adimdan da anlasilacagi gibi WhoAmI filmini izledim sonra forumlari arastirdim birine uye olacakken Nick sordu benimde aklima WhoAmI
geldi. Denedim olmadi sonra Aklima hacker kelimesi geldi birlestirdim oldu .
Sonra diger forumlarida gordum oradada aynisini yaptim oyle oyle buraya kadar bu nickle geldim.
Yeni girdigim forumlarda nickimi goren elestirdi yok whoami izlemis gelmis senden bisi olmaz fln Allah'a sukur ilk bekledigimden daha iyi bir yerdeyim.
Tabi bu hack alemi cok genis ne ogrensende bilgi bitmez.
Neredeyse girdigim her forumda elestirildim bu nick yuzunden ama nickimi seviyorum bununlada devam edecegim belki burada bile elestirirler hic sikinti degil.
NEyse benimki bunun gibi bazi uyelerimizin nickleri cok degisik peki ya sizler nickinizi neye gore belirlediniz ?
hımmm ben bu konuda şöyle söylim kısacık; ismimin kısaltılmış hali diyebilirim!

HackerWhoAmI

Ölürüm Türkiyem..!
majorrr
Credits
56
İlk nick razorcone du sonra milli duygularım daha ağır bastı private ye kayıt olurken de Muhsin Yazıcıoğlunun ölüm yıl dönümüydü bende dedim kocareis olsun o gün bu gündür nickname olarak hep kocareis yaptım (yaklaşık 5-6 yıl filan olmuş vay be..)
Gerçekten baya uzun olmuş 5-6 yıl az değil bu arada Muhsin Yazcıoğlu liderimizede Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

HackerWhoAmI

Ölürüm Türkiyem..!
majorrr
Credits
56
Ilk nickim CyberZantiydi 2yıl once Ayt ve Thtde başladim ozmanlar daha yeni yeni sql fln ugraştım sonra 1sene saldim geciyodum Thtde bir şeye bakarken aklıma geldi dedimki biraz devam edeyim hacke sanirim bir araştırma yaparken spya denk geldim 31mayıs günü imhatiminide o hafta duydum ama hiç üye olasım gelmedi hatta hatırlıyorum House idi ozamanki nicki konu açma görevi vardı ödüllü ben yaklasık 40-50 konu açtim 210 konu acilmasi gerekiyodu halledemedik iptal oldu House araştırdım biraz imt docsa bi geldim Admin yaziyodu oan imt ve spyın yakın olduğunu anladim neyse nickim spya kayıt olurken sami.yusuf idi aslında başka bir şey yapmak istemiştim ama kullanılıyordu bende aceledn yazıp geçtim o gün Fexa ile biraz sohbet etmistik kendisi hatırlamaz ama bi gün chatte herkes nick değisiyodu Hatta SpyWhite nin nickinide ogün vermiştik bende nickimi Tepki yapayım dedim yaptık 3-4 gün geçtj yaş yüzünden dalga geçenler oldu nickimi VioSensei yaptı @SpyDark o günd3n beri böyle
sagol vio bu nickin daha iyi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar