Neler yeni

Nickinizi Neye Gore Belirlediniz //HackerWhoAmI (2 Viewers)

DarksoN

Beyaz Takkeli
majorrr
Credits
285
Merhaba ImhaTimi ;
bisey sormak istiyorum acaba nickinizi neye gore belirlediniz?
Ilk benden basliyayim bundan 3-4 sene felan adimdan da anlasilacagi gibi WhoAmI filmini izledim sonra forumlari arastirdim birine uye olacakken Nick sordu benimde aklima WhoAmI
geldi. Denedim olmadi sonra Aklima hacker kelimesi geldi birlestirdim oldu .
Sonra diger forumlarida gordum oradada aynisini yaptim oyle oyle buraya kadar bu nickle geldim.
Yeni girdigim forumlarda nickimi goren elestirdi yok whoami izlemis gelmis senden bisi olmaz fln Allah'a sukur ilk bekledigimden daha iyi bir yerdeyim.
Tabi bu hack alemi cok genis ne ogrensende bilgi bitmez.
Neredeyse girdigim her forumda elestirildim bu nick yuzunden ama nickimi seviyorum bununlada devam edecegim belki burada bile elestirirler hic sikinti degil.
NEyse benimki bunun gibi bazi uyelerimizin nickleri cok degisik peki ya sizler nickinizi neye gore belirlediniz ?
Bilmiyorum :D

Credits
0
Merhaba ImhaTimi ;
bisey sormak istiyorum acaba nickinizi neye gore belirlediniz?
Ilk benden basliyayim bundan 3-4 sene felan adimdan da anlasilacagi gibi WhoAmI filmini izledim sonra forumlari arastirdim birine uye olacakken Nick sordu benimde aklima WhoAmI
geldi. Denedim olmadi sonra Aklima hacker kelimesi geldi birlestirdim oldu .
Sonra diger forumlarida gordum oradada aynisini yaptim oyle oyle buraya kadar bu nickle geldim.
Yeni girdigim forumlarda nickimi goren elestirdi yok whoami izlemis gelmis senden bisi olmaz fln Allah'a sukur ilk bekledigimden daha iyi bir yerdeyim.
Tabi bu hack alemi cok genis ne ogrensende bilgi bitmez.
Neredeyse girdigim her forumda elestirildim bu nick yuzunden ama nickimi seviyorum bununlada devam edecegim belki burada bile elestirirler hic sikinti degil.
NEyse benimki bunun gibi bazi uyelerimizin nickleri cok degisik peki ya sizler nickinizi neye gore belirlediniz ?
Benimki yunan nefreti ile başladı yunan mitolojisine göre yunanlıların Athena diye tanrıçası varmış onlar ona tapıyomuş bende keyfimce bunu seçtim

HackerWhoAmI

Ölürüm Türkiyem..!
majorrr
Credits
56
mürre bir cin padişahının ismidir, z ekledim kulağa hoş geldiği için bunu kullanıyorum. 4. nickim kendisini çooook severim
mürre yi nasıl öğrendin öyle
2016 civarı sleeping nickini kullanıyordum sonra Meftuna geçtim Sagopa kajmerden geliyor
meftun güzel nick
bravo dark ilk siftah Zaaa:

İlk nickim Asi_Gral ya da Asi_Kral'dı 1 yıl kadar kullandım baktım çok kullanılıyor.
Pek kimsenin kullanmayacağını düşündüğüm bu nicki 2007 de seçtim.
seninde nickin güzel
Benimki yunan nefreti ile başladı yunan mitolojisine göre yunanlıların Athena diye tanrıçası varmış onlar ona tapıyomuş bende keyfimce bunu seçtim
şimdi yumanlar sana mı tapıyor Zaaa:

J

JFO

İlk nikim ZebaNi idi lamzorluk dönemleri tabi, sonra istedimki nikimi kimse taklit edemesin ederse eğer çok saçma bir iş yapmış gibi görünsün, adım soy adımı tersten çevirince kıyak birşey ortaya çıktı ama yinede adım soy adım olduğu anlaşılmasın diye T harfini büyük yapıyorum " MecTruy " yapınca ortadaki T dikkati bozuyordu kimsenin tersten okumak aklına gelmiyordu, uzun bir süre kimse anlamadı sonra bitane sivri zeka nikim üzerinde bilimsel çalışmaları sonucu adımın soy adım olduğunu çözdü ondan sonra bende T harfini normale çevirdim Mectruy olarak son 8 yıldır takılmaktayım bukadar işte.
Gülmekten yarıldım amk kehkeh: kehkeh: kehkeh: kehkeh:

J

JFO

Beni bu işlere başlatan bi abim vardı nick arıyorduk :D sonra Foundlow dedi bende kendime logo yapıyordum kullandığım yazi fontu nedeniyle F nin yanına J ekledim böyle devam etti
Bundan Önce ByHayaletti

HackerWhoAmI

Ölürüm Türkiyem..!
majorrr
Credits
56
Beni bu işlere başlatan bi abim vardı nick arıyorduk :D sonra Foundlow dedi bende kendime logo yapıyordum kullandığım yazi fontu nedeniyle F nin yanına J ekledim böyle devam etti
Bundan Önce ByHayaletti
Herkezin sonradan sectigi nick sanki kulaga daha hos geliyor. ByHayalet guzel nick degildi bnece ama JFoundlow daha guzel yakismis

• Like
Tepkiler: JFO
Credits
0
Yurda gittiğim zamanlarda hackinge giriş yapmıştım. O zamanlar nickim Bozkurttu. Sonradan sahipli olduğunu fark ettim. Bir gün yurttaki ingilizce dersinde düşünürken BlueFire aklıma geldi. Biraz onu kullandıktan sonra ansızın BlueTornado yapıverdim. Nasıl aklıma geldiğini hala bilmiyorum. Uzun bir aradan sonra hacki bırakınca RedBytes olarak değiştirdim :p

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar