Neler yeni

Nicklerinizi nasıl oluşturdunuz? (2 Viewers)

Ü

Üye silindi 7696

Okuduğum Bir Kitap Beni Çok Etkiledi içinde Ejder'ler vardı çok sevmiştim ve Morrowseer adında bir gece kanat vardı geleceği görebiliodu falan fistan zihin okuyabiliyodu
sonra onu seçtim falan öyle

Credits
509
Arkadaşlar krosz yap demişti nickini bende anlamsız bulmuştum sonra krozs geldi aklıma yaptım krossla alakası yok

Fabriel 

FabSec Lab.
titan
vip
Credits
2,385
Bir çok kez bende nick değişmi yapmışımdır.Yazmak istediklerim 2 tane olan nicklerim.

House ( sıkı dost /çıkmaz sokak / uzun yol / ev gibi anlamlara gelmektedir yerlerine göre

Fabri(el) gökten düşmüş melekler olarak mitolojide ve farklı kaynaklarda melek olarak geçtiği gibi demon olarak da bilinen sınıflara ayrılmıştır.El eki kutsal yazılarda Allahın kulu,meleği,hizmetlisi vb anlamlarına gelmektedir.(Kalıcı son nickim ve isim olarak kullanıyorum)

Fabriel aynı zaman da isim olarak kullanılmaktadır ki kullanıyorum tercih sebebi.

HeraklesEagle 

Senator
onursal
Credits
150
Yeni nick düşünüyordum ve bir "tanrı" ismi belirlemeyi düşündüm ilk olarak sadece Herakles koymak istiyordum sonra ise neden beni temsil edicek bir simgem olmasın dedim ve yanına Kartalı koydum. Gerçi ilk başladığımda yıl 2016-17 de Lambı ve bir kaç kişiyi tanımışdım.Hep saygınlığımı korumaya çalışdım, ve korudumda.Benle dost olana dost , düşman olana düşman kesildim. Bu özellikler ile bakıncada dostun çok az olduğunu gördüm.Kartal mavi semada yalnız olmasıda burdan kaynaklandı.

Credits
821
Bir çok kez bende nick değişmi yapmışımdır.Yazmak istediklerim 2 tane olan nicklerim.

House ( sıkı dost /çıkmaz sokak / uzun yol / ev gibi anlamlara gelmektedir yerlerine göre

Fabri(el) gökten düşmüş melekler olarak mitolojide ve farklı kaynaklarda melek olarak geçtiği gibi demon olarak da bilinen sınıflara ayrılmıştır.El eki kutsal yazılarda Allahın kulu,meleği,hizmetlisi vb anlamlarına gelmektedir.(Kalıcı son nickim ve isim olarak kullanıyorum)

Fabriel aynı zaman da isim olarak kullanılmaktadır ki kullanıyorum tercih sebebi.
Anti.88 ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar