• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

NoFap(Mastürbasyona Son)

Uzun zaman sonra merhaba canlarım bomba gibi bir etkinlik etkinlik ne peki mastürbasyona son etkinliği evet yanlış duymadınız artık şu işi bırakın kıytı köşede iki dakikada halledip ve gidip über pozisyonlarla çıldırmayı hayal etme olmayacak oyle birisi olmayacak kafana sok porno yıldızı değilsiniz evet şimdi olay şu bırakıcağız bu şekilde devam etmek sağlığı cinsel hayatı kötü etkiliyor her hafta düzenli olarak bu töreni gerçekleştiriyor çoğunluk bazıları günde zararlı !!! sosyal hayata etkisi sağlığa etkisi çok fazla testeron seviyenizi düşürüyor bu durum bir erkeğe kötü yansıyor dikkatsizlik özgüvensizlik ... Bırakınca ne olacak oluyor arkadaş belli bir sureden sonra takmıyorsun özgüvenim gayet yerinde, kas kütlem arttı tabi sporunda faydası oldu,stres depresyon azaldı daha mutluyum kendimi lider,güçlü hissediyorum daha cesaretliyim ... Şimdi hemen elini çek oradan doksan gün dayan ilk yirmi gün zorlu olacak ama başarıcaksın muhtesem bir cinsel hayatın olucak orgazımı zirvede yaşıyacaksın şimdiden bol şans :D
 
Tetikleyen gıdaları tüketmemeye çalışırsanız şehvet seviyeniz de gerileme yapacaktır.En güzeli düzenli bir ilişki içerisinde olmaktır.
 
Üst Alt