Neler yeni
Credits
0
Son günlerde piyasaya damga vuran Norm Ender adlı rap'ci arkadaşı biraz araştırdım ve şöyle bilgiler edindim.

Norm rap grubu izmir/bornova 'da kurulmuş ve kurulduğunda 4 kişiden oluşuyorlarmış, kim bu 4 kişi ?
Norm Ender -> En popüler olanı ve felsefeye yatkın biri.
Norm Erman -> Grubun 2. adamı ancak acayip ses var adamda, Special biri. Biraz daha duygusal.
Norm AnÇee -> norm endere çok benzer bir ses tonu var ayırt edemeyebilirsiniz. Tarzı felan aynı
Norm B.3.R.K -> Bu adam çok iyi , baya iyi. Special biri buda.

Evet içlerinden en popüler olanı Norm Ender olsada, diğer 3 kişide en az ender kadar yetenekli hatta enderden daha yetenekliler var diyebilirim, ancak ne olduysa ilk 2'si daha çok birlikte iş yapmış ve sondan 2side birlikte iş yapmış , yani 4 kişi birlikte pek bir icraatları yok, ikiye bölünmüşler , Norm rap grubu bölünmüş, Norm ender ve Norm Erman // Norm Ançee ve Norm B.3.r.k şeklinde. Hatta en sonunda B.3.R.K tamamen ayrılmış birkaç tek başına iş yapmış ve sanırım istediği gibi gitmeyince tamamen bırakmış. Ançee ise oda aynı şekilde bırakmış tek başına kaldıktan sonra. Ondan sonrada Norm Erman'da köşesine çekiliyor ve rap yapan tek kişi Norm Ender kalmış bu ekipten ! gerçekten enteresan bir geçmişleri var , aynı mahallenin çocukları bu 4'ü ve 4 kafadarmışlar. Benim görüşüm bu 4'ü bir arada kalabilselerdi Cartel efsanesi gibi unutulmaz olurlardı ancak önemli olan bir arada uzun yıllar kalabilmeleri ve bunu başaramamışlar, önce kendi aralarında bölünmüşler sonrada tamamen. başka bir anektod olarak ise çok küfür ediyorlar tarzları bu.

Bu adamlar tam bir klasik rapci yani rap ne ise onu yapmışlar , başka türlü yola sapmamışlar, bu yüzden gerçek rap yaptıklarını söyleyebiliriz.

{konuyu daha sonra güncelleyeceğim.}

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar