Neler yeni

Orta Segment Performas Bilgisayarı (1 Viewer)

Credits
224
Merhaba arkadaşlar bugün kendim için topladığım sistemi sizinle paylaşmak istiyorum 3 gün sonra teslim alacağım geldiği zaman montaj ve kurulum videosu'da gelicek bütçe dostu geliştirmeye açık bir sistem oldu sizin bütçenize göre daha da arttırılabilir veya düşürülebilir.
Sistem'de oyun oynamayacağım için Anakart ve ram Mhz olarak 3000 seçmedim bu kişinin kullanım amacına göre değişir fiyat uygun olması için 2400de ki aşırı fark eden bir şey olmayacak ama oyun için kullanıcak arkadaşlar 3000Mhz en az almasın'da fayda var.

Not : Sistemi İtopya üzerinden toplamadım bana maaliyet 2800TL oldu.
nbqVR0.jpg

TntonE 

./ #Eskiler Bilir.
titan
Credits
4,708
Normal HDD mutlaka al 120 sistemi kurucaksın masaüstü belgelerim program kurman gerekiyor. ayrıca şirket için idael ben şirkete 2 3 üst seviyesini topluyorum

Credits
224
Bir tanede normal sata hardisk kullan onuda depo olarak kullanabilirsin
Yığınla var o yüzden almadım
Normal HDD mutlaka al 120 sistemi kurucaksın masaüstü belgelerim program kurman gerekiyor. ayrıca şirket için idael ben şirkete 2 3 üst seviyesini topluyorum
Hdd çok var bu işi yaptığım için ev için yeter bana şuan kullandığım sistemin dual core 2gb ramli bi pc olduğunu düşünürsek :D

ZZZ

kidemli152
Credits
0
Bilişimci adamsın illaki seçimini kriterlerine göre fiyat/Performans olarak yapmışsındır bize hayırlı olsun demek düşer.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar