Neler yeni

Oyun ile Para Kazanma Nasıl Oluyor? (2 Viewers)

74.

Birazcık Old School
majorrr
Credits
330
Dostlar merhaba, bazı sosya platformlarda görüyorum, canlı yayın ile değişik oyunlar oyunuyorlar, Örneğin Tır oyunu vs. Bunlar keyfe keder mi yoksa gerçekten para kazanabiliyorlar mı?

Facebookta Euro truck similatör oynuyor mesela :unsure: Böyle oyun oynayacağına tır şoförü olarak niye çalışmıyor. Ekipman vs tam

74.

Birazcık Old School
majorrr
Credits
330
Hocam benim de yüksek derece tahminim bu yönde zaten, hele hele ekipman vs almışsın çekiyorsun bir sürü vakit harcıyorsun ekran başında,
Ancak kazanma mantığını anlayamadım. Yani prosesi/süreci anlatabilecek var mıdır aramızda diye sordum. Tabi ki kazandığını tahmin edebiliyorum. :) :)

74.

Birazcık Old School
majorrr
Credits
330
sorumun cevabını araştırdım ve özeti şöyle; facebook gaming imiş, twitch falan hiç kullanmadığımdan sanırım böyle bir platformdu, facebookun klasik taktiği olarak bu yönde çalışma yapıp facebook gaming'i kurmuş ve katılımı arttırmak için verilen fiyat iyi imiş.. araştırmalarımın özeti bu.
facebookta görmemin sebebi de bu.

SHuTTeRLooK

Forumun en eski üyelerinden :)
stad
cracker
Credits
424
Dostlar merhaba, bazı sosya platformlarda görüyorum, canlı yayın ile değişik oyunlar oyunuyorlar, Örneğin Tır oyunu vs. Bunlar keyfe keder mi yoksa gerçekten para kazanabiliyorlar mı?

Facebookta Euro truck similatör oynuyor mesela :unsure: Böyle oyun oynayacağına tır şoförü olarak niye çalışmıyor. Ekipman vs tam
Güzel kardeşim
Tabiki kazanıyorlar
Yayından bağış felan alıyorlar
Para gelmezse
Kimse sandalye başında göt büyütüp oyun oynamaz :D

Credits
0

Valla kardesim adamlara yıldız bağışı atıyorlar aylık destekçi olma şeyleri var izleyicilerin ayrica facebook ortak yazanlara bildigim kadarıyla facebookta para ödüyor :) şöyle düşün 1000 yildiz 10 dolar olarak gidiyor yayinciya 3k üstü izlenme olan yayincilarin geneli aylik 30 k filan kazanıyor cok rahat hirde youtube da kanal varsa ohh miss oyunu oynamaktan cok birazda sohbet muhabbet etkileyecek popüler oyun oluraa hele çok izlenir örnek pubg :) he birde yayın yaparken vatan millet sakarya tarzı prim yapanlar var bunlara gurbetçiler cok atıyor bağış :) bak şöyle diyeyim bir adamin tek seferde yildiz rekoru 550 k bunu 0.01 ile çarp kazanci hesapla :) bu facebook rekoru olabilir ama tek seferde atilan

• Love
Tepkiler: 74.

74.

Birazcık Old School
majorrr
Credits
330
Valla kardesim adamlara yıldız bağışı atıyorlar aylık destekçi olma şeyleri var izleyicilerin ayrica facebook ortak yazanlara bildigim kadarıyla facebookta para ödüyor :) şöyle düşün 1000 yildiz 10 dolar olarak gidiyor yayinciya 3k üstü izlenme olan yayincilarin geneli aylik 30 k filan kazanıyor cok rahat hirde youtube da kanal varsa ohh miss oyunu oynamaktan cok birazda sohbet muhabbet etkileyecek popüler oyun oluraa hele çok izlenir örnek pubg :) he birde yayın yaparken vatan millet sakarya tarzı prim yapanlar var bunlara gurbetçiler cok atıyor bağış :) bak şöyle diyeyim bir adamin tek seferde yildiz rekoru 550 k bunu 0.01 ile çarp kazanci hesapla :) bu facebook rekoru olabilir ama tek seferde atilan
bağışa baktım yıldızlar parayla alınabiliyor. Yanlış da görmüş olabilirim ama, online ortamda para bağışı da bi bana garip geliyor galiba :D eskidik bea

Credits
0
bağışa baktım yıldızlar parayla alınabiliyor. Yanlış da görmüş olabilirim ama, online ortamda para bağışı da bi bana garip geliyor galiba :D eskidik bea
Yıldızlar para ilr alınıyor zaten destekçi olma butonları da var yayıncıların aylik 14 tl ye destekçi oluyorlar. Valla cok fazla atan var yıldız millette para var atiyor ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar