Phising uygulamas─▒ (ngrok gerektirmez ­čśä)

• Hack kategorilerindeki bir├žok i├žerik Gizli i├žeriktir yani sadece cevap yazarak─▒ eri┼čebilece─činiz t├╝rden i├žeriklerdir, ancak yeni ├╝yelerin hack kategorilerine cevap yazmas─▒ engellenmi┼čtir ! spam ve s├Âm├╝r├╝ye kar┼č─▒ bir tedbirdir, forumumuza katk─▒ sunarsan─▒z r├╝tbeniz k─▒sa s├╝rede y├╝kselir ve t├╝m forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Dead 07

Active member
Kat─▒l─▒m
May 12, 2020
Tepkime puan─▒
7
Puanlar─▒
3
Asl─▒nda bu bir anket uygulamas─▒ ve buna banzer cok sayda uyg var bu uyg ├Âzel k─▒lan Instagram hack, Pubg hack gibi ba┼čl─▒klar koymam─▒za izin vermesi ve kullan─▒m─▒n─▒ kolay olmas─▒d─▒r.

Ben genellikle fake hesap laz─▒m oldugu zaman kullan─▒r─▒m bu method'la hesap d├╝┼č├╝rmek icin kurban─▒n dogru secilmesi gerekir yani 10 ya┼čdan k├╝c├╝k 50 b├╝y├╝k ingilscesi olmamas─▒ laz─▒m S.M. iyseniz ya┼č farketmez.

Ben en son Free fire. Anket olu┼čdurdum ve 48 sv hesap ele ge├žirdim anketi bura b─▒rak─▒yorum bakabilirsiniz:

Uyg sayesinde adres bilgileri ve s ├Âgrenmek olar ├Ârnegn:

Instada da her hangi bir k─▒z─▒n adresin ├Âgrenmek istiyorsunuz hesab─▒ iyce inceleyin tan─▒nm─▒┼č ki┼čilerden bak─▒n kimleri takip ediyor at─▒yorum Murat Boz k─▒z eger M.B resmi ve fan hesaplar─▒n takip ediyorsa comment fln at─▒yorsa Dm a :

Merhaba M.B 1 ay sonraki konserine "bilet" kazanmak ┼čans─▒n─▒ kac─▒rmay─▒n sitemize kayd olarak kazananlardan olun. (ben s.m okadarda iyi de─čilim))

Siteye istediniz soruyu koyabilirsiniz ( tel no, adres, eposta)

Uyg linki :

CYBER

Active member
Kat─▒l─▒m
Mar 5, 2020
Tepkime puan─▒
5
Puanlar─▒
8
Asl─▒nda bu bir anket uygulamas─▒ ve buna banzer cok sayda uyg var bu uyg ├Âzel k─▒lan Instagram hack, Pubg hack gibi ba┼čl─▒klar koymam─▒za izin vermesi ve kullan─▒m─▒n─▒ kolay olmas─▒d─▒r.

Ben genellikle fake hesap laz─▒m oldugu zaman kullan─▒r─▒m bu method'la hesap d├╝┼č├╝rmek icin kurban─▒n dogru secilmesi gerekir yani 10 ya┼čdan k├╝c├╝k 50 b├╝y├╝k ingilscesi olmamas─▒ laz─▒m S.M. iyseniz ya┼č farketmez.

Ben en son Free fire. Anket olu┼čdurdum ve 48 sv hesap ele ge├žirdim anketi bura b─▒rak─▒yorum bakabilirsiniz:

Uyg sayesinde adres bilgileri ve s ├Âgrenmek olar ├Ârnegn:

Instada da her hangi bir k─▒z─▒n adresin ├Âgrenmek istiyorsunuz hesab─▒ iyce inceleyin tan─▒nm─▒┼č ki┼čilerden bak─▒n kimleri takip ediyor at─▒yorum Murat Boz k─▒z eger M.B resmi ve fan hesaplar─▒n takip ediyorsa comment fln at─▒yorsa Dm a :

Merhaba M.B 1 ay sonraki konserine "bilet" kazanmak ┼čans─▒n─▒ kac─▒rmay─▒n sitemize kayd olarak kazananlardan olun. (ben s.m okadarda iyi de─čilim))

Siteye istediniz soruyu koyabilirsiniz ( tel no, adres, eposta)

Uyg linki :

Ben eskiden kullan─▒yodum ama herkes biliyo bu takti─či

• Like
Tepkiler: By_Arsenic