Neler yeni

Phising uygulaması (ngrok gerektirmez ?) (1 Viewer)

Credits
0
Aslında bu bir anket uygulaması ve buna banzer cok sayda uyg var bu uyg özel kılan instagram hack Hack forum, Pubg hack gibi başlıklar koymamıza izin vermesi ve kullanımını kolay olmasıdır.

Ben genellikle fake hesap lazım oldugu zaman kullanırım bu method'la hesap düşürmek icin kurbanın dogru secilmesi gerekir yani 10 yaşdan kücük 50 büyük ingilscesi olmaması lazım S.M. iyseniz yaş farketmez.

Ben en son Free fire. Anket oluşdurdum ve 48 sv hesap ele geçirdim anketi bura bırakıyorum bakabilirsiniz:

Uyg sayesinde adres bilgileri ve s ögrenmek olar örnegn:

Instada da her hangi bir kızın adresin ögrenmek istiyorsunuz hesabı iyce inceleyin tanınmış kişilerden bakın kimleri takip ediyor atıyorum Murat Boz kız eger M.B resmi ve fan hesapların takip ediyorsa comment fln atıyorsa Dm a :

Merhaba M.B 1 ay sonraki konserine "bilet" kazanmak şansını kacırmayın sitemize kayd olarak kazananlardan olun. (ben s.m okadarda iyi değilim))

Siteye istediniz soruyu koyabilirsiniz ( tel no, adres, eposta)

Uyg linki :

Credits
0
Aslında bu bir anket uygulaması ve buna banzer cok sayda uyg var bu uyg özel kılan Instagram hack, Pubg hack gibi başlıklar koymamıza izin vermesi ve kullanımını kolay olmasıdır.

Ben genellikle fake hesap lazım oldugu zaman kullanırım bu method'la hesap düşürmek icin kurbanın dogru secilmesi gerekir yani 10 yaşdan kücük 50 büyük ingilscesi olmaması lazım S.M. iyseniz yaş farketmez.

Ben en son Free fire. Anket oluşdurdum ve 48 sv hesap ele geçirdim anketi bura bırakıyorum bakabilirsiniz:

Uyg sayesinde adres bilgileri ve s ögrenmek olar örnegn:

Instada da her hangi bir kızın adresin ögrenmek istiyorsunuz hesabı iyce inceleyin tanınmış kişilerden bakın kimleri takip ediyor atıyorum Murat Boz kız eger M.B resmi ve fan hesapların takip ediyorsa comment fln atıyorsa Dm a :

Merhaba M.B 1 ay sonraki konserine "bilet" kazanmak şansını kacırmayın sitemize kayd olarak kazananlardan olun. (ben s.m okadarda iyi değilim))

Siteye istediniz soruyu koyabilirsiniz ( tel no, adres, eposta)

Uyg linki :

Ben eskiden kullanıyodum ama herkes biliyo bu taktiği

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar