Neler yeni

Haber Pitbull'ların parçaladığı yaşlı çift (1 Viewer)

The - FaysaL 

Faysal Erdem
ÖLÜMSÜZ
pentester
Credits
97
ABD Teksas'ın San Antonio şehrinde Pitbull cinsi 3 köpek yaşlı çifte saldırdı. 81 yaşındaki adam ölürken eşi ve yardıma gelen ekipten bir kişi olmak üzere toplam 3 kişi yaralandı. Köpeklerin sahibi tutuklanırken, köpeklerinde aynı günün gecesi uyutuldukları belirtildi.

@SpyDark özelikle sen bu cinsleri çok yetiştiriodun ayağın denk al kenka. Hayat kısa Pitbullar koşuyor

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,391
tr olsa köpeği uyutamazlardı kapıya avukatlar yığılırdı , çocuğu öldüren köpeği bile uyutamadılar kafese kapatmışlar tr de okadar yani. Ülkede bikaç yüzbin kişi toplanırsanız baskı ile politikacılara yaptıramıcağınız bişey yok.

Credits
2,923
tr olsa köpeği uyutamazlardı kapıya avukatlar yığılırdı , çocuğu öldüren köpeği bile uyutamadılar kafese kapatmışlar tr de okadar yani. Ülkede bikaç yüzbin kişi toplanırsanız baskı ile politikacılara yaptıramıcağınız bişey yok.
dünyanın en iyi ülkesi diyolar her yarram var mk silah yasak madde köpek çeteler 1 dolar için amerikada adam vuruyolar adam

Tron 

Pentester & Reverse Engineer
Legendary
Credits
142,212
Oruspu evlatları izlemek yerine topluca üstlerine gitseydiler belki böyle olamayacaktı korkak amk piçleri

The - FaysaL 

Faysal Erdem
ÖLÜMSÜZ
pentester
Credits
97
kanka bende redrose var ki benim eğitimli hepsi böyle saldırgan değil geçen gün kediye kişnedi diye yemn ederm ağzına iki tane koydum tekmeyi bı daha yapamadı benim pitler böyle değil ne karanlık oda gördü ne kavga ettirdim be ciğ et yediler
Vallah kankito özlerinde varmış asabilik ağzlıksız gezdirme.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar