• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Popcorn Time For Windows

Katılım
Haz 21, 2019
Mesajlar
306
Tepkime puanı
667
Puanları
93
Popcorn Time klasik Torrent dosya indirme hizmetini kullanarak binlerce yeni ya da klasik filmi izlemeni sağlayan bir uygulamadır. Uygulamanın farkı, hiç bir şey indirmek zorunda olmamak.

Popcorn Time'ın ana penceresinden DVD ve Bluray gibi en beğenilen filmleri görüceksin. Uygulamayı ilk açtığında 720p ve 1080p kalitesinde yeni yapım filmler karşına çıkacak.

Popcorn Time'da yeni çıkan filmlerden çok daha fazlası mevcut. Filmleri türlerine göre filtreleyebilir ve arama yapabilirsin; örneğin animasyon, bilim-kurgu,gerilim, komedi, ve aksiyon gibi. Tabiki aklında bir film varsa direk olarak filmin ismini yazarak arama yapabilirsin.

Popcorn Time'daki neredeyse tüm filmler farklı dillerdeki alt yazılarıyla mevcuttur. Tek yapman gereken, seçeneklerden kendi dilini seçmek. Alt yazıların boyutlarını bile ayarlayabilirsin.

İzlemek için bir film seçtiğinde, indirmek sadece otuz ile altmış saniyeni alıcak. En güzel özelliği de, ileri geri sararak kaliteyi düşürmeden filmleri izleyebilmek.

Popcorn Time, indirilen filmleri izleyebilmek için mükemmel bir uygulama. Mükemmel bir kalite (720p ya da 1080p) ile alt yazı ve arama seçenekleri sunar.

Hidden content
You need to reply to this thread in order to see this content.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst