• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Pretexting Saldırısı Nedir

LQM33

?Linux ?
sosyal mühendisliği her ne kadar sevmesem ve uygulamasam da bunlar bazen bazı sınavlarda karşınıza çıkabilir gençler okuyun.
eline sağlık.
 

LQM33

?Linux ?
sosyal muhendislik hackerlıgin en onemli konularindandir herseyi linux terminaliyle kırmazsin aptal arch linuxun bile olsa gotünu kaldirman gerekecek
en önemli konusu olması sevmemi gerektirmez sevmiyorum çünkü sanal bunlarla dolu kimseye güvenemiyorsun biriyle dertleşiyorsun 2 gün sonra public oluyor.
böyle şerefsizler var.
Birine sitenin panelini verirsin ertesi gün hacknews'te hacklendiğin haberini alırsın bu nedenle sevmiyorum iyi niyeti istismar ediyorlar.
Bu arada hiç bir linux aptal değildir.
Linux sen ne dersen onu yapar onu yönlendiren kullanıcı aptaldır.
YIllarca uğraşıp parayla çalışan mühendislerin yaptığı çöp windows'a aptal demiyorsun da hobi olarak toplulukların hiç bir çıkar beklemeden yaptığı linux'a aptal diyorsun burada aptal olan kim tekrar düşünülmeli.
 
Üst Alt