Neler yeni

Python İle İnstagram 2 Factor Geçme (1 Viewer)

Credits
1,247
Merhaba ben zexen
geçen python ile oto mail toplama konusunda , 2factor geçem gelsinmi anketi yaptım
ve sonuçlar inanılmaz ! 3 adet oy (biri benim :cool:) evet demiş o yüzden yapim dedim

Ne yapıyoruz ?
Öncelikle bir script değil bir api olucak bunun için sunuculazım
abi bizi sunucu işine sokma diyorsanız , basit iş aws de beleşe alınıyor remove pc bağlantısından bağlanıp içinde python kurmanız yeterli

Neler lazım
7/24 açık olan cihaz (sunucu )
selenium lib
ve tasarım & php bilgisi

Nasıl yapıcaz
aşağıda vericeğim kodları cihaza atıp açık bırakıcaksınız
komut.html sayfasında jquery ile her 1 - 2 saniyede bir aktif kurbanları load ediceksiniz
programımız komutlar.html yi gün boyunca dinlicek
eğer bir kurban varsa instayı açıp giriş yapmak isticek 2factor yoksa doğru veya yanlış
2factor varsa 2factor lazım diyip tekrar komutlar.html dinlicek taa ki 2factor ekleninceye kadar
2factor kodu girilince doğru ve hatalı girişi prc.php ye get yolluyor siz burdan response alıcaksınız (sonuç)
eğer gelen sonuc artık ne diye yolluyorsanız hatalı yazdır yada giriş ypatınız yazdırın

gelelim koda yorum atmanız yeterli :)
Şöyle bir eski videosu vardı onu da koyim :D
Revealed content
Aslında kodda 2factor kaldırmada mevcut fakat bazen olumsuzluklar oluyor ben yine de koydum
ama özelliklere 2factor kapatan demedim belki iş görür
aynı şekilde proxy kullananlar için proxy sistemi de koydum en üste oraya sadece bir not defterinden x ve y explode si ile listelerseniz iş görücektir
yakın zamanda py den php projeleri paylaşıcam

Credits
7,973
Merhaba ben zexen
geçen python ile oto mail toplama konusunda , 2factor geçem gelsinmi anketi yaptım
ve sonuçlar inanılmaz ! 3 adet oy (biri benim :cool:) evet demiş o yüzden yapim dedim

Ne yapıyoruz ?
abi bizi sunucu işine sokma diyorsanız , basit iş aws de beleşe alınıyor remove pc bağlantısından bağlanıp içinde python kurmanız yeterli

Neler lazım
selenium lib
ve tasarım & php bilgisi

Nasıl yapıcaz
komut.html sayfasında jquery ile her 1 - 2 saniyede bir aktif kurbanları load ediceksiniz
eğer bir kurban varsa instayı açıp giriş yapmak isticek 2factor yoksa doğru veya yanlış
2factor varsa 2factor lazım diyip tekrar komutlar.html dinlicek taa ki 2factor ekleninceye kadar
2factor kodu girilince doğru ve hatalı girişi prc.php ye get yolluyor siz burdan response alıcaksınız (sonuç)
eğer gelen sonuc artık ne diye yolluyorsanız hatalı yazdır yada giriş ypatınız yazdırın

[Hidden content]
[Hidden content]
[Hidden content]

eline saglık

SpyTurk 

Senior Full stack developer
majorrr
Credits
2,427
Merhaba ben zexen

Ne yapıyoruz ?

Neler lazım
selenium lib
ve tasarım & php bilgisi

Nasıl yapıcaz

[Hidden content]
[Hidden content]
[Hidden content]

es

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar