Neler yeni

Python ile Port Taraması (1 Viewer)

Vio's

♡ßing0|_♡
majorrr
Credits
364
Sa az önce izlediğim eğitimde port tarama aracı oluşturuyodu bende biraz ekleme yaptım ve bunu kullanıma hazır hale getirdim program sizeden ip adresi ister sizin girdiginiz ip adresinin 1den 100e kadar olan portlarinda aciktarar bu kadar mantik basi programin linkini suraya birakayim

dosyanin adi namaz.py cunku namaz vakti programi yaparken aklima bu geldi paylasayim dedim program benim olmadigi icin hide almiyorim.

Credits
194
vio madem böyle şeyler yapıyorsun gidip bir github hesabı aç , cv'inde de yararı olacaktır.
Projelerin belki daha iyi yerlere gelir.
İndirerek incelemek yerine sayfa üzerinden incelememiz daha kolay olur.

Vio's

♡ßing0|_♡
majorrr
Credits
364
vio madem böyle şeyler yapıyorsun gidip bir github hesabı aç , cv'inde de yararı olacaktır.
Projelerin belki daha iyi yerlere gelir.
İndirerek incelemek yerine sayfa üzerinden incelememiz daha kolay olur.
denedim fakat beceremedim suanlik zaten kendi kodlarimi profesyonel derecede yazmiyorum baskalaeinin kodlarina ekleme yapiyoeum ama gercekten baslamayi dusunuyorum onerin icin sagol

W1se

Meee🐏
ez152
Credits
20
Sa az önce izlediğim eğitimde port tarama aracı oluşturuyodu bende biraz ekleme yaptım ve bunu kullanıma hazır hale getirdim program sizeden ip adresi ister sizin girdiginiz ip adresinin 1den 100e kadar olan portlarinda aciktarar bu kadar mantik basi programin linkini suraya birakayim

dosyanin adi namaz.py cunku namaz vakti programi yaparken aklima bu geldi paylasayim dedim program benim olmadigi icin hide almiyorim.
es

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar