Neler yeni

Önemli Racon nedir? Nasıl kesilir? (1 Viewer)

baDsectQr 

bunak kurt 🦅
Credits
3,615
Merhaba sevgili IMT li dostlarım ve kardeşlerim.
Uzun yıllardır sanal alem dediğiniz bok çukurundayım ve insanları şapkadan tavşan çıkarırken de gördüm, çıkardığı tavşanı onun g*tüne soktuğum da da gördüm.

Her ikisi de benim için komikti güler geçerim tıpkı şimdi bir yönetmen ve oyuncu ekibinin şapkadan tavşan çıkarmaya çalıştığını izler gibi izliyor ve gülüyorum.

Benim adım İbrahim soyadım BAKAR gerçek ismim ve resmim ile heryerde gezerim.

Sağda-solda, arkamdan-önümden, sağımdan solumdan istediğinizi yazın oynayın gülün farketmez ! Sizi adam yerine koymadığımdan güler geçerim...

Kendisini büyük adam sananlara sözüm şudur; sevgili dostum @Mectruy yani Cem’in veya onun yönettiği siteler üzerinden ona baskınlık kurabileceğini düşünen komik geliyo ama yazayım, kendini “gerçek IMT yönetimi” sanan herkesi huzuruma beklerim.

Bazı götverenlerin dediği gibi “baDsectQr” bibok bilmiyo gelmiş owner olmuş. Evet eskiye kıyasla şimdi hiçbirşey bilmiyorum sizin gibi egolu olamıyorum ama omurgam var Allah’a şükür.

Cem ve benim arkamdan çapları dahilinde şebeklik yapak herkese diyeceğim şudur. @Mectruy hiçbir zaman yalnız değildi ve olmayacak. Ben sanalı veya siteleri bugün bile bırakırım ama siz zavallılar hayatınız bu.

Herkesin huzurunda hem meydan okuyor hemde tehdit ediyorum;

Laf kaşarlığını, kelime cambazlığını sanalda kullandığınız kahpece bilgilerinizi alın ve gelin karşıma. Yapamıyorsanız hem imhatimi.org hemde spy hackerz.org sitelerine yani @Mectruy nickli Cem’e saygı duyacaksınız. 6 yıl aradan sonra bunun için döndüm ve o istemeden gitmem.

Kimseye üstünlük kurmaya çalışmadım, herkese kardeşim gibi davrandım, şimdi sıra sizde kim dost kim düşman çıksın ortaya.. ne olacaksa olsun bakalım gerçek IMT yönetim kimmiş hodri meydan..

Edebiyle yazacak herkesi konuya beklerim. Ayrıca hayalperest Dalton kardeşler konuya bekleniyorsunuz...?

Mutarrif

defacermutarrif.com
majorrr
Credits
78
Ben mece bir kaç kere laf atacak ithamlarda bulundum bazı yerlerde yani bunu gizleyecek değilim ama iyi insanlarsınız saygı değer verilecek insanlarsınız kalbinizde kötülük yok
racon konusuna gelelim ben adamın kanına bakarım keseceğim racon onun 2 kuruşluk kanına değmiyorsa kesmem beni bir çok kişi tanımaz sadece defacerlik yaptiğimi sanarlar ama ben defacerlik dişinda herşey yaparım umarım anlatabildim burda rütbe bilgiye bakmıyor malesefki o yüzden kim neyi ne kadar biliyor rütbesi bu kimseyi ilgilendirmez siz kendinize bakın öncelikle saygılar.

Credits
3,054
Benim burda ne kimseye saygısızlıgim olmuştur ne dalga gecmisimdir hee geçtigim ve saygısızlık ettiğim oldu ama onlar tamamen bunu hakeden kişilerdi.
Ben sanal da kimseye racon kesmiş biri degilimdir çünkü sanal alem beni ilgilendirmez zaten Hack forum konusunda da fazla bi bilgim yoktur sadece yazılım öğreniyorum ve geliştiriyorum, benimle sorunu olan varsa nerede yaşadığımı biliyor , gelen gelsin.Burdaki çoğu kişi az çok nasıl biri olduğumu bilir ,burada ne abilerime ne ablalarima ne bacilarima ne kardeşlerime yani kimseye saygısızlık etmedim,dedigim gibi etmişsem tamamen hakediyordu. Ve kimsenin ne bildigi veya ne bilmediği kimseyi ilgilendirmez herkes kendine baksın kendini geleceğine baksın , rütbe bir şey değil muttarifin dedigi gibi burda hakederek rutbe alanda var haketmeyerek alan da var, yok bilgili diye rütbesi yüksek yok bi bok bilmiyor diye rutbesi düşük bunlar tamamen boş düşünceler ve kimin ne bilip bilmedigi yine kimseyi ilgilendirmez herkes kendi yoluna baksın. Burada yillarca emek vermiş yıllarını harcamış birine kimse ne hakaret edebilir ne yanlış davaranabilir yapan olurda gerekeni yapılır zaten, ben burdaki herkesi severim sayarım birine bir yanlışım oldu ise kusuruma bakmasın ama dedigim gibi hakediyor ise baksın.. herkese saygılar sevgiler ??

Son düzenleme:

SpyDark 

🎩
1111xx
Credits
1,200,740
Noktasına kadar haklı saygı saygı saygı herşey bilgi değil buranın en baştaki amacı aile olmaktır. İmt aile yerıdir çünkü bad 7 yıl aradan sonra ben 4 5 sene sonra geldim neden geldik cunku burası bızım aile olarak benımseyip sahip çıktığımız mekan. Bır çok örnek var 10 sene sonra gelip yaşı 27 28 olup hala 15 yasındaki zamanlardaki gibi buraya gelip saygı gösterip huzunlenen arkadaslarimiz var sizlerde belki bugun bırakıp 5 sene sonra gelip burada hala olan kişilerce hatırlanıp eskiyi yaad edecek olanlarıniz var peki bunlar naısl olur karekter ile saygı ve sevgi ile herkezi kendın gibi görme ile olur herşey unutulur yaptıgıniz icraat kodladıgınız Script program zart zurt vs vs ama karekter ve adamlık unutulmaz bu topraklar da bunu unutmayın. Herkez yerını ve çizgisini bilsin biz burda olan her kardeşimize değer verip sevıyoruz ve kolluyoruz bunu herkez iyi bilir. Bad daha önce bu sekilde kızmaz belli ki konu ciddi umarım gerekli kişiler kendısı ile irtibat kurup gönlünü alır..

rus

python3/Ddosupra9.py
kidemli152
Credits
270
Şöyle bitirelim o zaman, "Zalimlerin çarkı, cahillerin çalışmayan kafalarıyla döner".

ACE Veen

Cyxna ~ ACE
majorrr
Credits
4,111
Merhaba sevgili IMT li dostlarım ve kardeşlerim.
Uzun yıllardır sanal alem dediğiniz bok çukurundayım ve insanları şapkadan tavşan çıkarırken de gördüm, çıkardığı tavşanı onun g*tüne soktuğum da da gördüm.

Her ikisi de benim için komikti güler geçerim tıpkı şimdi bir yönetmen ve oyuncu ekibinin şapkadan tavşan çıkarmaya çalıştığını izler gibi izliyor ve gülüyorum.

Benim adım İbrahim soyadım BAKAR gerçek ismim ve resmim ile heryerde gezerim.

Sağda-solda, arkamdan-önümden, sağımdan solumdan istediğinizi yazın oynayın gülün farketmez ! Sizi adam yerine koymadığımdan güler geçerim...

Kendisini büyük adam sananlara sözüm şudur; sevgili dostum @Mectruy yani Cem’in veya onun yönettiği siteler üzerinden ona baskınlık kurabileceğini düşünen komik geliyo ama yazayım, kendini “gerçek IMT yönetimi” sanan herkesi huzuruma beklerim.

Bazı götverenlerin dediği gibi “baDsectQr” bibok bilmiyo gelmiş owner olmuş. Evet eskiye kıyasla şimdi hiçbirşey bilmiyorum sizin gibi egolu olamıyorum ama omurgam var Allah’a şükür.

Cem ve benim arkamdan çapları dahilinde şebeklik yapak herkese diyeceğim şudur. @Mectruy hiçbir zaman yalnız değildi ve olmayacak. Ben sanalı veya siteleri bugün bile bırakırım ama siz zavallılar hayatınız bu.

Herkesin huzurunda hem meydan okuyor hemde tehdit ediyorum;

Laf kaşarlığını, kelime cambazlığını sanalda kullandığınız kahpece bilgilerinizi alın ve gelin karşıma. Yapamıyorsanız hem imhatimi.org hemde spy hackerz.org sitelerine yani @Mectruy nickli Cem’e saygı duyacaksınız. 6 yıl aradan sonra bunun için döndüm ve o istemeden gitmem.

Kimseye üstünlük kurmaya çalışmadım, herkese kardeşim gibi davrandım, şimdi sıra sizde kim dost kim düşman çıksın ortaya.. ne olacaksa olsun bakalım gerçek IMT yönetim kimmiş hodri meydan..

Edebiyle yazacak herkesi konuya beklerim. Ayrıca hayalperest Dalton kardeşler konuya bekleniyorsunuz...?
racon baba

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar