Neler yeni

Rapçilerin Öldülerilmesi (1 Viewer)

Credits
1,445
Aşağıdaki rapçilerin hepsi bir şekilde öldü tabiki her canlı ölümü tadacaktır ama özelikle lil peep tantacion juice world gibi son dönemde ün kazanmış kişilerin ölümü hayranlarını üzemkle beraber birçik kişiye acaba bu kişilere suikat mı yapılıyor da derdirtmedi değil bazılarının zaten suikaste kurban gittiğini biliyoruz ama bazılarının uyuşturucu madde kullanımı yüzünden gittiği yansıtılıyor doğrudur bazı vakalar ama hepsininde uyuşturucudan gitme ihtmatimali çok düşük rap eleştirel bir müzük türdür bunun yüzünden birileri bu kişilerin yaşamasını istememiş olmamış olabilir tabiki bu kişlerin hepsi mantıklı eleştirel müzükler yapıyor demiyorum hatta bazılarının adlarını il defa duyoyorum garip bu adamların neden yaşamasını istemiyorlar anlamadım gitti sanki üst tabakadan birielri ssuturmak istior gibi türkiyede birçok rapçi hiçbir suçu olmadan tutuklanmış tabiki uyuşturucu çetecilik ile uğrşanlar var ama her rapçide kovya vuracak diye bir şey yok ben büyük çoğunluğunun suikaste kurban gittiğini düşünüyorum

R.I.P JuiceWRLD
R.I.P XXXTENTACION
R.I.P Nipsey Hussle
R.I.P Jimmy Wopo
R.I.P Lil Snupe
R.I.P Lil Jojo
R.I.P Fredo Santana
R.I.P 2Pac
R.I.P The Notorious B.I.G
R.I.P Da Real Gee Money
R.I.P Lil Mister
R.I.P Lil Peep
R.I.P Hella Bandz
R.I.P Mac Miller
R.I.P Young Pappy
R.I.P L'A CaponR.I.P Blood
MoneyR.I.P Capo
R.I.P OTF NuNu
R.I.P Big Pun
R.I.P Blood Money
R.I.P Chinx Drugz
R.I.P Ol' Dirty Bastard
R.I.P Eazy-E
R.I.P Bankroll Fresh
R.I.P Big L
R.I.P Young Greatness
R.I.P YNW Sakchaser
R.I.P YNW Juvy
R.I.P Lil Lonnie
R.I.P Blvd Quick R.I.P Louis BadAzz R.I.P Smoke Dawg R.I.P Lil Marc R.I.P FBG Brick R.I.P Mubu Krump R.I.P ZackTV R.I.P Speaker Knockerz R.I.P Cadet R.I.P Tray 57 R.I.P Mac Dre R.I.P Sean Price R.I.P Prodigy R.I.P Nate Dogg R.I.P Aaliyah R.I.P Soulja Slim R.I.P Left Eye R.I.P Jam Master Jay R.I.P Proof R.I.P Shawty Lo R.I.P Pimp C R.I.P Craig Mack R.I.P A$AP Yams R.I.P Avicii R.I.P DJ Screw R.I.P Tre' Da Kid R.I.P Bushwick Bill R.I.P Lil Don R.I.P EBE Bandz R.I.P Hella Sketchy. R.I.P Pop Smoke R.I.P FBG Duck R.I.P Dex Osama R.I.P Houdini R.I.P Channel 5 JDub R.I.P Mac P Dawg R.I.P Tooka R.I.P AlwooR.I.P R.I.P Nipsey Hussle R.I.P Jimmy Wopo R.I.P Lil Snupe R.I.P Lil Jojo R.I.P Fredo Santana R.I.P 2Pac R.I.P The Notorious B.I.G R.I.P Da Real Gee Money R.I.P Lil Mister R.I.P Lil Peep R.I.P Hella Bandz R.I.P Mac Miller R.I.P Young Pappy R.I.P L'A Capone R.I.P Blood Money R.I.P Capo R.I.P OTF NuNu R.I.P Big Pun R.I.P Blood Money R.I.P Chinx Drugz R.I.P Ol' Dirty Bastard R.I.P Eazy-E R.I.P Bankroll Fresh R.I.P Big L R.I.P Young Greatness R.I.P YNW Sakchaser R.I.P YNW Juvy R.I.P Lil Lonnie R.I.P Blvd Quick R.I.P Louis BadAzz R.I.P Smoke Dawg R.I.P Lil Marc R.I.P FBG Brick R.I.P Mubu Krump R.I.P ZackTV R.I.P Speaker Knockerz R.I.P Cadet R.I.P Tray 57 R.I.P Mac Dre R.I.P Sean Price R.I.P Prodigy R.I.P Nate Dogg R.I.P Aaliyah R.I.P Soulja Slim R.I.P Left Eye R.I.P Jam Master Jay R.I.P Proof R.I.P Shawty Lo R.I.P Pimp C R.I.P Craig Mack R.I.P A$AP Yams R.I.P Avicii R.I.P DJ Screw R.I.P Tre' Da Kid R.I.P Bushwick Bill R.I.P Lil Don R.I.P EBE Bandz R.I.P Hella Sketchy. R.I.P Pop Smoke R.I.P FBG Duck R.I.P Dex Osama R.I.P Houdini R.I.P Channel 5 JDub R.I.P Mac P Dawg R.I.P Tooka R.I.P Alwoo

Credits
194
gelin size niye öldürüldüklerini anlatayım.
seslerin frekansları vardır bu bizim duygulamarızı etkiler
440 hz bir müzik dinlerseniz geçmiş olsun sonuçları hoş değil
440 hz insanı zehirler.
443 hz müzik ise sizi rahatlatır hatta bunların deneyleri vardır açın izleyin.
xxtenations ' da bu konu hakkında açıklama yapmıştır sonrasında zaten öldürülmüştür.
bu nedenle şarkılarınızı 443 hz dönüştürüceler de dönüştürüp öyle dinleyiniz.

Credits
1,445
gelin size niye öldürüldüklerini anlatayım.
seslerin frekansları vardır bu bizim duygulamarızı etkiler
440 hz bir müzik dinlerseniz geçmiş olsun sonuçları hoş değil
440 hz insanı zehirler.
443 hz müzik ise sizi rahatlatır hatta bunların deneyleri vardır açın izleyin.
xxtenations ' da bu konu hakkında açıklama yapmıştır sonrasında zaten öldürülmüştür.
bu nedenle şarkılarınızı 443 hz dönüştürüceler de dönüştürüp öyle dinleyiniz.
bu hikaye dah önce dinlemiştim epifiz bezi ile alakalı gerçekten huzur veriyor ve stressten arındıryor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar