• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Resimden hedef hakkında bilgi edinme

xkrumanl

Özel Ekip
Herkes sosyal medyada pimeyes gibi şeyler görmüştür veya herkes gidip google üzerinden resimi aratır ve bilgi bulmaya çalışır. Onun yerine sizlere vereceğim şey ile 6 farklı db de görsel aranacak ve işinize fazlasıyla yarayacaktır. İşin güzel yanı telefonda resim uploud ederken bazen sorun yaşayabiliyorduk örneğin ben yandexde yaşadım result vermedi hiç. Bu vereceğim şey ile 0 sıkıntı tek yapmanız gereken resimi uploud etmek ve sizin için taramasını beklemek.

Hidden content
You need to reply to this thread in order to see this content.

Herkes sosyal medyada pimeyes gibi şeyler görmüştür veya herkes gidip google üzerinden resimi aratır ve bilgi bulmaya çalışır. Onun yerine sizlere vereceğim şey ile 6 farklı db de görsel aranacak ve işinize fazlasıyla yarayacaktır. İşin güzel yanı telefonda resim uploud ederken bazen sorun yaşayabiliyorduk örneğin ben yandexde yaşadım result vermedi hiç. Bu vereceğim şey ile 0 sıkıntı tek yapmanız gereken resimi uploud etmek ve sizin için taramasını beklemek.

[Hidden content]
bakalım

Izdırap

Коми Крайм Иры хъауай дан, брат !

[Hidden content]
Eline sağlık bakalım.

Üst Alt