• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Ruhun Şad Olsun Yiğit Adam

KocaReis

𐱅𐰇𐰼𐰰
Şehadetinin 11.yılında şehit Muhsin Yazıcıoğlu'nu rahmet ve özlemle anıyoruz.

"Ölüm inançsız insanlar için korkunç bir sondur ama inananlar için ne kadar zevkli bir başlangıçtır. " -Muhsin Yazıcıoğlu

Her birinizi birer söz ile anmaya ve unutturmamaya davet ediyorum.​
 

Mercenary

Don Vito
Bir hayalim var!
Bütün vatandaşlarımızın ay yıldızlı bayrağın altında şerefle yaşadığı bir Türkiye hayal ediyorum!
Ruhun şad olsun.
 

Üstad

Boss of Web
Ruhu şad olsun. Elbet bir gün gerçekler çıkar açığa

Medyaya yansıtılmayan en yakın çevresiyle paylaştığı anısını aktarmak isterdim fakat şu an için uygun olmaz gibi. Ayrıca bilgiyi de doğrulayamadıgımdan böyle bir şeyi üstlenemem.
 

Üstad

Boss of Web
Buraya bir şeyler eklemek istiyorum. Hepimiz bu ülkenin evlatlarıyız. İnsanlara kızarak devlete küsülmez. Ayrıca devlet ile hükumet aynı şey değildir. Ne olursa olsun zaten yeni nesil'in durumu ortada içler acısı (klişe dışı) Ancak aradan sıyrılabilen kedini kurtaran gençlerin birbirlerini bularak tanıyarak beraber çalışmasıyla bu ülke tekrar ihtişam kazanabilir, güçlenebilir. Burada amacım milli duyguları kullanmak/sömürmek asla değil. Size benliğinizin hatırlatılmasinı beklemyin. Kim oldugunuzu unutmayin! Her şeyden ötede hep söylediğim gibi Bilinçli olun!..
 
Üst