Neler yeni

s*yh*ck*rz.o*g adminleri (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Credits
194
Bir olay olmuş türeme bir arkadaş (s*y da admin)sanal alemde ki eski biriyle kavga etmiş tabi önüne geleni banlıyor küfür ediyor.
Kaç yaş büyüğüne bile küfür eden bir türeme...
Artık küfürler o kadar büyük bir hal almış ki telegram grubunda annesini pazarlıyor gibi ağır ithamlarda bulunulmuş.
Gittim s*y chatine şunu attım.
Bu adamın 2008'de böyle bir kaydı bile var yaşı sizden büyük böyle küfürler etmeniz yanlış . 2008 de bir çoğunuz velettiniz gibi bir mesaj attım.
Eeee türeme adminimiz yediremedi
1599856586532.png

imt reklamı yasak sg
diye bir ban bildirisiyle chatten banlandığımı ban attı.
Yani kısacası s*y h*ck*rz çoluk çocuk dolmuş.
Bitmiş yani böyle lafı yediremeyip ban atanlar büyüklere sövenler küfürler.
Birde imhatimi adının geçmesi bile yasak diye zırlıyorlar hep anlamadım kafalarına göre kural.

Milltetin anasına sövüyor sonra da siz ne karışıyorsunuz 3. kişi olaya girmesin diyorlar.
Yolda analarına tecavüz etseler aynı tepkiyi verecek insanlar.

Ailevi değerlerin ne olduğunu bilmeyen insanlar , S*y Ha*ke*z Amdinleri.

B

Batum

Banada ağıza alınmayacak sözler etmiş. (ana bacı küfürler) tabi bunlar çıktıkları yeri bilmedikleri için kutsal değerleri anlamaları bir hayli zor... Fazla söze gerek yok. Daha buraya birçok pisliği atarım ama atılması gerekilen kişilere atıldı. :)

SpyDark 

🎩
1111xx
Credits
1,214,151
2003 de ben sanal alemdeyken bunlar yumurtada vitamin di LQM33 sıksen bı daha sık der soksan Bı daha sok der öyle rahat adamlar yazık yıllarımızı verdıgımiz Spyhackerz böyle Embesıl sefil kendılerını pazarlayan dın ıman Allah söven 3 5 medyacı lameri ne kalmıs amk inş mec bu duruma parmak atar da sıktır eder

Credits
194
2003 de ben sanal alemdeyken bunlar yumurtada vitamin di LQM33 sıksen bı daha sık der soksan Bı daha sok der öyle rahat adamlar yazık yıllarımızı verdıgımiz Spyhackerz böyle Embesıl sefil kendılerını pazarlayan dın ıman Allah söven 3 5 medyacı lameri ne kalmıs amk inş mec bu duruma parmak atar da sıktır eder
Evet yıllarını veren insanlara türemeler çok ayıp ediyor.
Belki sen o forum için kaç gece uykusuz kaldın kaçar tane konu açtın bilinmez ama bazı türemeler gelip bu emekleri hiçe sayarak küfür ve saygısızlık etmesi hiç hoş değil :(

G

Gençtürk

ĞPAUAHHAHAHAHA noBun siteYE gİrDim indEX bAsmadım dünyanın en güzel kolpası :)

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,239
spyhackerz.org adminleri z kuşağından oluşmaktadır ve birbirlerine çok bağlıdırlar , içlerinden biriyle tartışırsanız hepsinden tepki görürsünüz bu yüzden haklı veya haksız olun farketmez linç yersiniz derinizi yüzerler, hepsi özünde iyi çocuklardır yardımseverdirler, spyın kemikleşmiş yönetim kadrosudurlar ve muhtemelen önümüzdeki 5 yıl sonra bile birçoğu hala orada olacaktır, yönetim olarak çok başarılıdırlar, kişisel diyolaglardaki tartışmalar sebebiyle onları yargılamayın.

Sorunları bitirecek tavsiyeler:
- Ego ve kibir ile yaklaşmayın
- İçlerinden biriyle tartışmayın
- Dolandırıcılık yapmayın
- Uyanıklık yapmayın.

not: yaşça büyüklere ve eskilere yapılan saygısızlığı tasvip etmiyorum, ancak bu sorununda karşılıklı iletişim ile çözülmesi taraftarıyım ve muhtemelen ilerde bu sorunlarda çözülecektir.

Credits
0
spyhackerz.org adminleri z kuşağından oluşmaktadır ve birbirlerine çok bağlıdırlar , içlerinden biriyle tartışırsanız hepsinden tepki görürsünüz bu yüzden haklı veya haksız olun farketmez linç yersiniz derinizi yüzerler, hepsi özünde iyi çocuklardır yardımseverdirler, spyın kemikleşmiş yönetim kadrosudurlar ve muhtemelen önümüzdeki 5 yıl sonra bile birçoğu hala orada olacaktır, yönetim olarak çok başarılıdırlar, kişisel diyolaglardaki tartışmalar sebebiyle onları yargılamayın.

Sorunları bitirecek tavsiyeler:
- Ego ve kibir ile yaklaşmayın
- İçlerinden biriyle tartışmayın
- Dolandırıcılık yapmayın
- Uyanıklık yapmayın.

not: yaşça büyüklere ve eskilere yapılan saygısızlığı tasvip etmiyorum, ancak bu sorununda karşılıklı iletişim ile çözülmesi taraftarıyım ve muhtemelen ilerde bu sorunlarda çözülecektir.

bana itici geliyolar ve öyleler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar