Neler yeni

s*yh*ck*rz.o*g adminleri (3 Viewers)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Credits
1,445
spyhackerz.org adminleri z kuşağından oluşmaktadır ve birbirlerine çok bağlıdırlar , içlerinden biriyle tartışırsanız hepsinden tepki görürsünüz bu yüzden haklı veya haksız olun farketmez linç yersiniz derinizi yüzerler, hepsi özünde iyi çocuklardır yardımseverdirler, spyın kemikleşmiş yönetim kadrosudurlar ve muhtemelen önümüzdeki 5 yıl sonra bile birçoğu hala orada olacaktır, yönetim olarak çok başarılıdırlar, kişisel diyolaglardaki tartışmalar sebebiyle onları yargılamayın.

Sorunları bitirecek tavsiyeler:
- Ego ve kibir ile yaklaşmayın
- İçlerinden biriyle tartışmayın
- Dolandırıcılık yapmayın
- Uyanıklık yapmayın.

not: yaşça büyüklere ve eskilere yapılan saygısızlığı tasvip etmiyorum, ancak bu sorununda karşılıklı iletişim ile çözülmesi taraftarıyım ve muhtemelen ilerde bu sorunlarda çözülecektir.
HOCAM İMHATİMİNE DÜŞMANLIK BESLİYORLAR BİZİM KİMSEYLE ALIP VEREMEDİĞİMİZ BİR DURUM YOK FAKAT İMT GEÇTİĞİ ANDA BAN ATIP LİNÇ EDİYORLAR BÖYLE YAPMALARI ÇOK SAÇMA İKİ FORUM İÇİNDE İYİ OLAN YARDIMLAŞMAMIZ GEREK FAKAT BİZE DÜŞMANLIK BESLERLER İSE BÖYLE SORUNLAR ÇIKAR OLGUN DAVRANMIYORLAR

Credits
194
HOCAM İMHATİMİNE DÜŞMANLIK BESLİYORLAR BİZİM KİMSEYLE ALIP VEREMEDİĞİMİZ BİR DURUM YOK FAKAT İMT GEÇTİĞİ ANDA BAN ATIP LİNÇ EDİYORLAR BÖYLE YAPMALARI ÇOK SAÇMA İKİ FORUM İÇİNDE İYİ OLAN YARDIMLAŞMAMIZ GEREK FAKAT BİZE DÜŞMANLIK BESLERLER İSE BÖYLE SORUNLAR ÇIKAR OLGUN DAVRANMIYORLAR
Aynen öyle hatta ilk imt dediğim de kardeş forum değil miyiz demiştim ...

Credits
1,445
MEC NE DERSE ODUR KENDİLERİ BİLİR NAPARLARSA YAPSNLAR BİZİ IMHATİMI ILGILENDIRIR KONU KILIT ATIYORUM COK UZADI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar