Neler yeni

Sağlam ve gizli Trojan nasıl atılır? (1 Viewer)

By.Clody

Clody
kidemli152
Credits
40
Şimdi size nasıl olduğunu anlatıyorum... Bilinen pek iş görmeyen Trojen dosyaları (Darkcomet,Hakops) bunları hiç bir şekilde kullanmıyorsunuz yedirmeniz çok zor olacaktır. Çünkü bu tür trojan virüsler antivirüs programları tarafından gözükecektir... Sizin kullanmanızı tavsiye ettiğim kali linux üzerinden oluşturulan fud_trojen oluşturmaktır. Bu dosyayı kurbana yedirmek için oynadığı oyunları,zevklerini,bilgilerini öncesinde sohbet ederek öğrenmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulamayı Şifreli Winrar'a atarak (Şifre daha gerçekçi olmasına ve eğer çok sağlam bir antivirüs programı varsa dosyayı açamamasına sağlıyor) adama bu dosyayı yükletip Winrar dan çıkarttırmadan açtırmanızı öneriyorum aslında Trojan yedirmek sadece size bakıyor nasıl bir yol izlediğinize bakıyor eğer yorum olarak isterseniz program kuruluşunu da anlatırım... TEŞEKKÜRLER

J

JFO

kardeşim çok yanlış anlatıoysun önemli olan trojenı yapmak vb.net bilemden rat atmanızı tavsiye etmeme önemli olan trojeni yapmak sen trojeni yaparsın varığını yoğunu virüsün içine bırakırsın şapa oturursun öyle winrar falan olucak işler değil bunlar bi konu hakkında iyice bilgi edinmeden insanalra bilgi vermeye çalışma

By.Clody

Clody
kidemli152
Credits
40
kardeşim çok yanlış anlatıoysun önemli olan trojenı yapmak vb.net bilemden rat atmanızı tavsiye etmeme önemli olan trojeni yapmak sen trojeni yaparsın varığını yoğunu virüsün içine bırakırsın şapa oturursun öyle winrar falan olucak işler değil bunlar bi konu hakkında iyice bilgi edinmeden insanalra bilgi vermeye çalışma
neymiş anlat senden duyalım o zaman fud trojen haricinde ne kullanıyormuşsun ? ve aynı zamanda trojende güvenlik duvarını kapattıracak kadar güçlü olması lazım geri kalan her şeyi açık bırakacaksın ki adam çakmasın...

Credits
425
Şimdi size nasıl olduğunu anlatıyorum... Bilinen pek iş görmeyen Trojen dosyaları (Darkcomet,Hakops) bunları hiç bir şekilde kullanmıyorsunuz yedirmeniz çok zor olacaktır. Çünkü bu tür trojan virüsler antivirüs programları tarafından gözükecektir... Sizin kullanmanızı tavsiye ettiğim kali linux üzerinden oluşturulan fud_trojen oluşturmaktır. Bu dosyayı kurbana yedirmek için oynadığı oyunları,zevklerini,bilgilerini öncesinde sohbet ederek öğrenmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulamayı Şifreli Winrar'a atarak (Şifre daha gerçekçi olmasına ve eğer çok sağlam bir antivirüs programı varsa dosyayı açamamasına sağlıyor) adama bu dosyayı yükletip Winrar dan çıkarttırmadan açtırmanızı öneriyorum aslında Trojan yedirmek sadece size bakıyor nasıl bir yol izlediğinize bakıyor eğer yorum olarak isterseniz program kuruluşunu da anlatırım... TEŞEKKÜRLER[Hidden content]
Konuları hide içine al bu arada eline sağlık :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar