Neler yeni

Yeni Sanaldaki Lamer Forumları Real L4 IP Adresleri (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Revonzy 

do not even afraid of god
1111xx
Credits
125,653
Sizde ddoscu aptal lamer bir orospu evladıysanız ve emeklilikte yaşa takılanlar gibi ddosda wafa takılanlardansanız artık cloudflare, sucuri, blazingfast gibi ip maskeleyici firmalara küfür etmemeniz için sanalda ne bir icrattı ne bir önemli hareketi olan keywordlerde boş yer kaplayan siteleri bypasslayıp paylaşmak istedim tabi sansürlerdeki zorlu bulmacaları çözmeniz gerek çee çee çee

Screenshot-5.jpg

T4YGR

Taygr
majorrr
Credits
1,491
Sizde ddoscu aptal lamer bir ***** evladıysanız ve emeklilikte yaşa takılanlar gibi ddosda wafa takılanlardansanız artık cloudflare, sucuri, blazingfast gibi ip maskeleyici firmalara küfür etmemeniz için sanalda ne bir icrattı ne bir önemli hareketi olan keywordlerde boş yer kaplayan siteleri bypasslayıp paylaşmak istedim tabi sansürlerdeki zorlu bulmacaları çözmeniz gerek çee çee çee

Screenshot-5.jpg
sansürde nasıl yazılmışsa okunmuyor tüh

Credits
314
Site acmak için site açmışsınız maalesef kayda değer bir saldırı hatta hiç saldırı göremedim ??
Saldırı yapmak zorundamıyım ? İster para kazanmak amaçlı açmışımdır ister başka şekilde açmışımdır bu seni neden ilgilendiriyor? Ayrıca tekrar online olurken belirttim hackle mackle işimizin olmadığını cracking ile ilgili ve nulled script paylaşımları yapılıcağını yaptığın röpörtajda kimseyle sorununun olmadığını söyleyip burada yönetici olunca mı söylüyorsun dostum ? bak ben seni tanımıyorum yakışmadı sana

Revonzy 

1111xx
Credits
125,653
Saldırı yapmak zorundamıyım ? İster para kazanmak amaçlı açmışımdır ister başka şekilde açmışımdır bu seni neden ilgilendiriyor? Ayrıca tekrar online olurken belirttim hackle mackle işimizin olmadığını cracking ile ilgili ve nulled script paylaşımları yapılıcağını yaptığın röpörtajda kimseyle sorununun olmadığını söyleyip burada yönetici olunca mı söylüyorsun dostum ? bak ben seni tanımıyorum yakışmadı sana
ne alaka burası ile ben bu konuyu sadece burda degil spyh*ckerz forumundada açtım ordada mı yöneticiyim bana göre deface yapmayan forum Hack forum forum adı altında barınamaz adam akıllı sitemi kaldırır mısın desen zaten kaldırıcam

Credits
314
Şurayada imthack.com ip Bırakalım : 159.69.222.71 Bizler CriminalZ.Org olarak zaten cloudflare veya başka atacker koruması kullanmıyoruz, zaten buna şuanlık ihtiyaç yok 500 üyeden kaç hit bekliyorsun ayrıca hostingerin üstün ddos koruma stringini kullanıyoruz, Demek istediğim şuki whois den sorgula ordan al ok? Böyle bizim seneler önce keşfettiğimiz yoldan bize hava atma neymiş lamer forummuş u lan ben senin gibi kaç tane babayiğit yedim. Girmediğim delik çıkmadığım kapak kalmamış siz hala defacerim diye övünüyormusunuz üstelik dostunuza? Günümüze kadar criminalz.org sitesinin spyhackerz e veya imhatime yararı olmuştur ama zararı olmamıştır. Yaptığın röpörtajda söylediğin şeyler yaptığın işlere birbirine uymuyor @revoNzy hadi konu açtınız birşey demedim birde haber yaptıyorsunuz senelerdir piyasadasınız lh de @Mectruy ortaya piramit sistemi yapmışsınız tarafsız habercilik adı altında sürekli taraflı haber yayınlıyorsunuz ne zaman artık kendinize geliceksiniz? Namı themka ile tutuştuğunuz zaman rakibinizi rakip görüp ezdim fatalin 2 adet domainini suspend attım neyse ben övünmemde veya lafını yapmam. Onca emeğe karşı tarafsız haber sitenizde haberleri silmişsiniz, turkhackse girdim spyhackerz imzası attım onuda silmişsiniz security olaylarında. Silmeniz benim için birşey değiştirmiyor yaptığınız haberle ben kendimi övemem zaten bu şekilde duşunen bir insanda anormallik vardir devlet veya üniversite sitesi hackleyince bari haberini yapmayın tarafsız haberciliğiniz mi desem reklam blog sayfanızmı desem piramit gibi döndürüyorsunuz seo da seo bizim zamanımız yokki saçma salak şeylerle uğraşalım İyiliktenmi anlamazsınız yoksa çokmu unutkansınız?açıkçası konuyu açan arkadaşı ben tanımıyorum tanımakta istemem bu kafada ilerleyen adamı! Zoruma giden nokta konuya like atıp taşşak geçercesine funny emoji atman. bizler kendi yolumuzdayız kendi kazancımızdayız kimseyle bir sorunumuz da yok uğraşıcak vaktimiz de yok dürüp dürken kıvıran arkadaş benimle konuşurken de seviyeni benimle bir tutma sen fare kovalarken ben kedi sikiyordum senden daha çok iyi bilirim spyhackerz imhatimi kadrosunu sen yokken biz aile ortamındaydık. Neyse restim pist keke.

Son düzenleme:

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,440
Şurayada imthack.com ip Bırakalım : 159.69.222.71 Bizler CriminalZ.Org olarak zaten cloudflare veya başka atacker koruması kullanmıyoruz, zaten buna şuanlık ihtiyaç yok 500 üyeden kaç hit bekliyorsun ayrıca hostingerin üstün ddos koruma stringini kullanıyoruz, Demek istediğim şuki whois den sorgula ordan al ok? Böyle bizim seneler önce keşfettiğimiz yoldan bize hava atma neymiş lamer forummuş u lan ben senin gibi kaç tane babayiğit yedim. Girmediğim delik çıkmadığım kapak kalmamış siz hala defacerim diye övünüyormusunuz üstelik dostunuza? Günümüze kadar criminalz.org sitesinin spyhackerz e veya imhatime yararı olmuştur ama zararı olmamıştır. Yaptığın röpörtajda söylediğin şeyler yaptığın işlere birbirine uymuyor @revoNzy hadi konu açtınız birşey demedim birde haber yaptıyorsunuz senelerdir piyasadasınız lh de @Mectruy ortaya piramit sistemi yapmışsınız tarafsız habercilik adı altında sürekli taraflı haber yayınlıyorsunuz ne zaman artık kendinize geliceksiniz? Namı themka ile tutuştuğunuz zaman rakibinizi rakip görüp ezdim fatalin 2 adet domainini suspend attım neyse ben övünmemde veya lafını yapmam. Onca emeğe karşı tarafsız haber sitenizde haberleri silmişsiniz, turkhackse girdim spyhackerz imzası attım onuda silmişsiniz security olaylarında. Silmeniz benim için birşey değiştirmiyor yaptığınız haberle ben kendimi övemem zaten bu şekilde duşunen bir insanda anormallik vardir devlet veya üniversite sitesi hackleyince bari haberini yapmayın tarafsız haberciliğiniz mi desem reklam blog sayfanızmı desem piramit gibi döndürüyorsunuz seo da seo bizim zamanımız yokki saçma salak şeylerle uğraşalım İyiliktenmi anlamazsınız yoksa çokmu unutkansınız?açıkçası konuyu açan arkadaşı ben tanımıyorum tanımakta istemem bu kafada ilerleyen adamı! Zoruma giden nokta konuya like atıp taşşak geçercesine funny emoji atman. bizler kendi yolumuzdayız kendi kazancımızdayız kimseyle bir sorunumuz da yok uğraşıcak vaktimiz de yok dürüp dürken kıvıran arkadaş benimle konuşurken de seviyeni benimle bir tutma sen fare kovalarken ben kedi sikiyordum senden daha çok iyi bilirim spyhackerz imhatimi kadrosunu sen yokken biz aile ortamındaydık. Neyse restim pist keke.
Black alınmana gerek yok bukadar evet haber yapılmış ama emin ol o haberi biz göndermedik yani böyle birşeyle övünmeyiz övünülcek birşey değil ip bulmak, forumda öylesine paylaşılmış birşey, lh de sanırım görüp haber yapmış kendisine sorabilirsin haberi bizmi yaptırdık kendimi yaptı diye cevap verecektir, seni severiz böyle şeylere gerek yok boş yere ip listsinde sitenin olması bencede hata ancak revonzy seni ve siteni tanımadığı için böyle eklemiş , malum yıllar geçiyor yeni yöneticiler geliyor ve eski yaşananları çoğu bilmez, sert yapma direkt özel mesaj yani dm den uyarsaydın daha iyi olurdu ama sen bizim kardeşimizsin bunu bil.

Revonzy 

1111xx
Credits
125,653
Lan starblack misin realblack misin starbucks musun kimsin ne oldugun beni ilgilendirmez ben sana cevabimi verdigimde kim oldugumu görmüş olacaksin sik kirigi bi görsel için günlerdir aglıyorsun ben sen yada senin gibiler gibide sitelerde boş yorum atmam meselem derdim neyse indeximle cevap veririm seninlede görüşücez az kaldı bekle madem nam saygınlık seni bu kadar gazlıyor git kendine nam yap yukarda yok suspend attirsim falan demissin ben o suspend attigin lavuga index attim mk salagi seni gecmiste kim oldugun yada ne yaptigin beni ilgilendirmez anladıgım şu 2 haftadir kari gibi agliyorsun bi görsel için yok haber yaptiniz falan ben kimseye bişeyde atmadım haber yapmasi için bu konuyuda burdan yarrak silerim madem birşey olmaz boktan sitenin ip adresi yüzünden 10 yaşinda cocuk gibi aglama bilader sıkıldım artık senden

Bilgi bize güç verir fakat saygınlık karakter ve başarı ile kazanilir sende ikiside yok lamer gibi 2 haftadir sitemi sil diye aglarsin anca neyse fazla yazmaya gerek yok seniñ gibi boş adam degiliz sitelerden mesaj atarak laf kaşarligi yapmayiz

Revonzy 

1111xx
Credits
125,653
Derdin her neyse benimle olsun bebeler gibi olayı mece yada imt ye baglama uğraşıcam seninle bilader regl olmuş karı gibi günlerdir sitemi sil diye agliyorsun kafami siktin artık boktan siteni komple sanaldan silince görücem o surat ifadeni

şunu farkettim çok fazla haber sitelerine takılı kalmışsın fatal aveli havuclara takmış sen haberlere insan kendisini nasıl tanımlarsa öyledir kim haberde ne demiş bunlar çocuklarin dert edecegi şeyler az büyü kemal kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar