Neler yeni

Sanali Bırakıyorum - Muzo - (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MuZo?

Devilz Co.
Credits
1,100
Evet bu gün bir karar aldım artık sanalda yokum haftada 1 girersem oda belki güzel dostlar edindim Burda kalıcı dostlarım oldu. Güzel kardeşlerim oldu .gecenki @Mectruy vr @SpyDark a açtığım konu için herkezin içinde özür dilerim bı anlık sinirle oldu hepiniz Allah'a emnetsiniz ben bu kadar yıl burdYdim bir kişi çıkıp diyemez muzoyla sorunum var diye çünkü herkez yardımcı olmaya çalıştım uzatmicam dostluk baki

Bysmartien 

Senatör
titan
Credits
1,330
Evet bu gün bir karar aldım artık sanalda yokum haftada 1 girersem oda belki güzel dostlar edindim Burda kalıcı dostlarım oldu. Güzel kardeşlerim oldu .gecenki @Mectruy vr @SpyDark a açtığım konu için herkezin içinde özür dilerim bı anlık sinirle oldu hepiniz Allah'a emnetsiniz ben bu kadar yıl burdYdim bir kişi çıkıp diyemez muzoyla sorunum var diye çünkü herkez yardımcı olmaya çalıştım uzatmicam dostluk baki
Allaha emanet ol dostum keske gitmeseydin sende weizy gibi giddin tüm iyi kalpli insanlar gibi

katheraklen

?KAYA?
kidemli152
Credits
10
Allaha emanetsin reisim

Durdenist 

existence is not real.
Credits
28
5- Siteden/lerden ayrılma, veda konuları açmak yasaktır. İstediğiniz zaman giriş yapmamak üzere siteden/lerden
çıkabilirsiniz konu açılması durumunda konu Yönetici tarafından silinmeli, konuyu açan kişi uyarılmalı aksi takdirde yasaklanmalıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar