• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Satılık Telegram Grup Kasma Botu

WhatsApp Image 2020-04-17 at 21.38.16.jpeg
Selamlar,

Elimde telegram grup kasma botu mevcut. Python3 ile çalışıyor. Hesap başına 50-200 üye kasabiliyorsunuz (24 saatlik) Mevcut grupların CSV'sini çekiyor. Yani seri hesap api ekleyip, basit bir hesapla, 20 hesap api üzerinden 20x200= 4000 üye kasabilirsiniz. 24 saate bir limitlerin sıfırlandığını ve hesap çokluğuna göre bu rakamın artacağını 200k (max grup limit) kolayca ulaşıp sitenize trafik veya her aşamada kullanabileceğinizi söylememde fayda var.

Ücreti: 600TRY
Lisans: Yok.
Ödeme BTC
Ekran görüntüsü üstte mevcut.

iletişim Telegram @MertBTC
 
Bot github'da Telegram Scraper adıyla var sadece türkçeye çevirmişsiniz :D
Ben çeviri yapmıyorum, terminal diline göre değişiyor da, o bahsettiklerini kullanabilirsin. Zira api limiti totalde 250, 10 dakikalık da 50 olarak var.
Biz multi api entegre ettik.
Ek olarak Csv'leri hesaba import edebilmen için bir dökümantasyon geliştirdik. Multi account yoksa, son kullanıcı zorlanabileceği için Nisbeten daha limitsiz olan web'de çalışabilmesi üzerinde geliştirme-ekleme yapıyorum.

Ufak bi makro ile Csv (grup to grup) kişi listene ekleyip, belirli time limit ile gruba davet ediyor. Yakında onu da satarım. Henüz bitmedi, neler olur bilmiyorum tabi.
 
Üst Alt