• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

selamın aleyküm :)

öncellikle herkese kolay gelsin. internette dolaşırken eskiler aklıma geldi bu yüzden 2010 2014 arasındaki tüm hack gruplarına baktığımda çoğunun kapandığını gördüm.

daha sonra bu gruba baktığımda aktif olmadığı ********* forumuyla birlikte olduğuna dair bir yazı beni karşılıyordu.

anladığım kadarıyla eskilerden olanlar çoğu sanırım real hayatına baya bi odaklanmış çünkü eskilerden kimseye ulaşamadım sanırım bu forumda da tanıdığım kimse yok ama o zamanlarda ki

imhatimi.org sitesine üyeydim.

bende malesef herkes gibi hack alemini bırakmak zorunda kaldım okul hayatı iş güç derken uzun bir süre oldu öyle arada sırada girip bakıyorum neler var neler yok diye de

eskilerde eskiden güzeldi :) umarım her şey gönlünüzce olur. :)

bakalım ya kpss falan var öyle arada hasret gidermek için girerim :) ama eskilerden kimse yok spyhatz olsun turkgüvenliği olsun grayhatz darkdevilz hiç kimse kalmadı sanırım

Fexaius

ne adamsın yeaaa
öncellikle herkese kolay gelsin. internette dolaşırken eskiler aklıma geldi bu yüzden 2010 2014 arasındaki tüm hack gruplarına baktığımda çoğunun kapandığını gördüm.

daha sonra bu gruba baktığımda aktif olmadığı ********* forumuyla birlikte olduğuna dair bir yazı beni karşılıyordu.

anladığım kadarıyla eskilerden olanlar çoğu sanırım real hayatına baya bi odaklanmış çünkü eskilerden kimseye ulaşamadım sanırım bu forumda da tanıdığım kimse yok ama o zamanlarda ki

bende malesef herkes gibi hack alemini bırakmak zorunda kaldım okul hayatı iş güç derken uzun bir süre oldu öyle arada sırada girip bakıyorum neler var neler yok diye de

Mekanın Sahibini bulmuşsun tekrar hoşgeldin

Üstad

Boss of Web

Ohoo onlar gidince komple bıraktık zaten ben de aktif iş ustunde degilim. Bir bakayım dedim de çok bir sey bulamadım. (Kendi nickimle gezmiyorum zaten :D )