• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Selamın Aleyküm

matr

Defacer
selamın aleyküm. TR site indexlemek,dbs paylaşımı yapmak yasak mı? forum kurallarını göremedim konuya link bırakabilirmisiniz?
ve indexim kendi indexim bir problem olur mu yoksa imhatimi indexi mi kullanmalıyım artık bir sakıncası olmaz ise bu forumda devam etmeye karar verdim :) tabii sizde kabul ederseniz

KocaReis

𐱅𐰇𐰼𐰰

Aleyküm selam, TR sitelerinin lehine hack, veri, db her türlü dosya vb materyaller paylaşmak yasak. Kendi indexini ve imzanı kullanabilirsin hosgeldin

matr

Defacer

Aleyküm selam, TR sitelerinin lehine hack, veri, db her türlü dosya vb materyaller paylaşmak yasak. Kendi indexini ve imzanı kullanabilirsin hosgeldin
Teşekkür Ederim Hoşbulduk,Peki Kişisel Saldırı Paylaşabilirmiyim? Yurt Dışı Siteler gov .edu .com ? mirror-h zone-h zone alırken imhatimi adına almak gerekiyor mu yoksa kişisel zone paylaşımı yapabilirmiyim.

Teşekkür Ederim Hoşbulduk,Peki Kişisel Saldırı Paylaşabilirmiyim? Yurt Dışı Siteler gov .edu .com ? mirror-h zone-h zone alırken imhatimi adına almak gerekiyor mu yoksa kişisel zone paylaşımı yapabilirmiyim.
Zone sadece ispat amaçlıdır indexde İMT ibaresi olursa forumda paylaşa bilirsin. Hoş gelind iyi forumlar

NUKE

LORD OF İMHA TİMİ
selamın aleyküm. TR site indexlemek,dbs paylaşımı yapmak yasak mı? forum kurallarını göremedim konuya link bırakabilirmisiniz?
ve indexim kendi indexim bir problem olur mu yoksa imhatimi indexi mi kullanmalıyım artık bir sakıncası olmaz ise bu forumda devam etmeye karar verdim :) tabii sizde kabul ederseniz
Hoş Geldin İyi Forumlar

Mectruy

Yaşlı Kurt
Hoşgeldin.

TR ve tr vatandaşına ait hiçbir bilgi paylaşılmaz onun dışında yabancı sitelere istediğini yapabilirsiniz bu konuda bir kuralımız yok.

Üst Alt