• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Selam imhatimi

Üstad

Boss of Web
Herkese merhaba aranızda yeni katıldım
Güzel bi foruma benziyor bir çok alanda tecrübem var her alanda bildiklerimi sizlere paylaşmaya hazırım
Bir de kendinizi tanitirken onceden nerelerde neler yaptiginizi belirtseniz hoş olur aslinda. Bazen nickleriniz tanıdık olabiliyor. Bazen gercek nickinizi yazmamıs olabiliyorsunuz vs. Ayrıca hoş geldin

Bir de kendinizi tanitirken onceden nerelerde neler yaptiginizi belirtseniz hoş olur aslinda. Bazen nickleriniz tanıdık olabiliyor. Bazen gercek nickinizi yazmamıs olabiliyorsunuz vs. Ayrıca hoş geldin
Sanal âlemde nickler çok olduğu için hali ile birbirlerine benzeyen de çok oluyor kendim siber güvenlik alanında ve programlama dili python bide HTML ile geliştiriyorum ufak çaplı guruplar da bulundum ama hepsi pasiflikten kapandı diğer hacker gurupları çok kişiler olduğu için pek yanaşmadım