• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Selam millet

p4p4z

LV
0

eh p4p4z abiniz buraya konu açmazsa ayıp olurdu gelelim fasulyenin yararlarına Antalya da olanınız var mı varsa görüşelim onu bir vaftiz edeyim ben :D

p4p4z

LV
0

@mr.krblt senin nişanlının senin yediğin ufak tefek kaçamaklardan haberi var mı kanka :D hani yoksa bi haber uçurayım yengeye de seni bi afaroz etsin :D oklava ile :D :D :D

Mr.Emre

RedMaster
LV
0

Beyler buluşmayın beni vaftizledi, hala düzelemedim ?

p4p4z

LV
0

@mr.krblt kaşınma işte :D bak uyarıyorum :D sonra odunla falan girerse mesuliyet kabul etmem :D @Mr.Emre seni aforoz ettim ben ondandır :D

p4p4z

LV
0

@TntonE ist. buluşmamızda olmıcak bir adres verdin ulan karşıda tinerci çocuklar çarmıha geriyordu az kalsın zor yırttım :D

Şizo

Warez'in Tanrısı
LV
0

eh p4p4z abiniz buraya konu açmazsa ayıp olurdu gelelim fasulyenin yararlarına Antalya da olanınız var mı varsa görüşelim onu bir vaftiz edeyim ben :D
Dayı beni aforoz etsene. Özlemişim papazımı ❤

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8