• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asi_KraL

İlgi çeken her şey zarar sağlar.
Öncelikle herkese bu zorlu günlerde sağlıklı hayatlar dilerim.

geçmişte gezerken denk geldim baya bi şaşırdım.
2003-2010 arası aktif olduğumuz bir platformda hala eskilerden grup ve forumları görmek bir nebze sevindirdi.
Reel hayatın cilveleri ve mücadelesi bizi farklı sektörlere sürekledi.
selam vermek istedim
herkese iyi forumlar

Asi_KraL

hatırladım o iddaayı dümen yapmıştı bir arkadaş :) o serverı gecibilen forumlarda işi olmaz :)
peki 2007-2008 leri de hatırlıyor musun cem

Onfroy

too late

2003-2010 arası aktif olduğumuz bir platformda hala eskilerden grup ve forumları görmek bir nebze sevindirdi.
selam vermek istedim
herkese iyi forumlar
Hoşgeldin Dostum

Fexaius

ne adamsın yeaaa

selam vermek istedim
herkese iyi forumlar
Tekrar hoşgeldin Kardeşim

selam vermek istedim
herkese iyi forumlar
Hoşgeldin mi yoksa hoş buldum mu desem karar veremedim. Ama büyüyen ve umut vaad eden köklü bir ortamda bulunmak güzel hoş geldin.

Asi_KraL

hoşbuldum beyler. eskilerden birilerini görmek güzel @yamakazi nerde gerçi benim hafızam kuvvetli onunki nasıl bilemem ?

hahaha kardesim o serveri gecen bendim zor bir is yok araplar farkli biz farkliyiz dimi :D o siralar attigin server isimtescildeydi galiba tam hatirlamiyorum suan hala aktif ve dogana gecmis. ben zaten isimtescil geciyordum yoncu geciyordum konuya cevap yazamadan kitlemislerdi ben hala bekliyorum gotunu.

Asi_KraL

hahaha kardesim o serveri gecen bendim zor bir is yok araplar farkli biz farkliyiz dimi :D o siralar attigin server isimtescildeydi galiba tam hatirlamiyorum suan hala aktif ve dogana gecmis. ben zaten isimtescil geciyordum yoncu geciyordum konuya cevap yazamadan kitlemislerdi ben hala bekliyorum gotunu.
Şimdi ordan serverdaki başka bir siteyi farklı bir açıkla hackleyip ekran resmi atarım olmuyor o işler :)
@Mercury cem iyi bilir Linux da bizim ekibin üstüne yoktu.
hatta agd ler ihtilal.in hacklerken sunucuyu rootlamak için bizden yardım almışlardı. atılan ortak index kayıtları vardır illaki
Neyseşu an bilemem ama o an geçebilen kimse olmadı.
düğmeciliğe de cok meraklıysan hangi ildeysen vereyim parasınıda trans gelsin sana ?

Şimdi ordan serverdaki başka bir siteyi farklı bir açıkla hackleyip ekran resmi atarım olmuyor o işler :)
@Mercury cem iyi bilir Linux da bizim ekibin üstüne yoktu.
hatta agd ler ihtilal.in hacklerken sunucuyu rootlamak için bizden yardım almışlardı. atılan ortak index kayıtları vardır illaki
Neyseşu an bilemem ama o an geçebilen kimse olmadı.
düğmeciliğe de cok meraklıysan hangi ildeysen vereyim parasınıda trans gelsin sana ?
valla biz ne linuxculer gorduk ya autoexploit kullaniyorlar ya pwnkernel hepsi o zamanlarin az bilinen guzel araclariydi ama hazirdi yani..
ben o sunucuya mremaptan gectim basit bir nmap yordami guncellemeyle kalkti gerci bu cok oldu da yiyen server olduktan sonra kralini tanimiyordu kac tane sunucu gectik boyle bc ile felan ugrasmadan. dugmeci olan ben degilim ben koymadim ortaya gotumu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...