• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Selamun Aleyküm İmhatimi

Hack Merakım Çoğu Lamerinki Gibi Who i am ile başladı bana gerçekten büyük bir merak uyandırdı ama ozaman öyle forumlardan falan haberim yoktu youtubede araştırmalar yapıyordum instagram nasıl çalınır vs. 1 haftada script kurmayı öğrendim 2 3 arkadaşımın hesabına girdim sonra dahada uğraşmadım. yaklaşık 2 hafta sonra thtnin haberlere çıktığını gördüm ve araştırdım buldum forumu yıl ozamanlar 2015 idi tabi ozamanlar hack forumları patlıyor yeni metod bulan direk paylaşıyor ( şimdiki gibi metod bulan dilenmiyordu .d) o yıllarda hack konularına merak bayaa vardı thtde kullanıcı sayısı çok olduğundan alımlar kapalıydı taaki 2016 yılına kadar. 1 yıl boyunca ziyaretçi olarak gezdim öğrenebildiklerimi öğrendim zaten konulara kilit vs koyulmuyordu herkese açık. evet hikayem tht ile başladı 4 yıl boyunca orda icraatler yaptım millete yardımcı oldum fakat son yıllarda bazı adminler istifa etti 1 tanesi öldü sonra tht dedi nabıcaz alım yapalım dediler. gidip boktan elemanları aldılar elemanlarında ego tavan maşAllah :D bu yeni moderatörler eskileri bilmediklerinden önüne geleni banned. o banned zamanları rütbelerin kalktığı dönemdi o yüzden kimse yeni hesap açıp kasmakta istemedi herkes bıraktı fakat ben hala thtyi en iyi forum diye biliyordum paylaşımlar yapıyordum yardımcı oluyordum. yıl oldu 2020 tht çöplüğe dönmüş admin desen forumun yanından geçtiği yok ben tekrar youtube başladım araştırmalar vs bi videoda spyın etiketini gördüm içeri bi girdim kayıt oldum vs 2 3 ay orda takıldım iyi dostluklar edindim yaklaşık 2.5k reac ulastım bugünde bazı arkadaslarım bu foruma yönelmis çift forumdan herkesw yardım etmeye çalışacağım benim hikayemde bu okuduğunuz için teşekkür ederim

Üst Alt