• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Selamun Aleyküm Ben Gladyo

Merhaba ben Gladyo, evi buraya taşıdım eski mahalleye de arada sırada uğruyorum genel olarak foruma buradan devam edeceğim bazı projelerim var burası için. Bir kaç tane önerim var çeşitlilik için
yeni kategoriler açılmalı;
* Çeviri Makaleler : İngilizceden Türkçeye iyi düzey dil bilgisi olan arkadaşlar kendilerine özgü anlaşılır biçimlerde çeviri yaparak bilişim alanında Türkçe kaynaklara katkı sağlayabilir bu sayede dışarıdan daha çok insanı foruma çekebiliriz.
* Kulüpler : Forumda aktifliği sağlamak adına belirli alanlarda projeleri olan arkadaşlar kulüp kurarak forumun canlı tutulmasına, foruma ve kullanıcılara yeni bilgiler sağlayarak insanlara yardımcı olabilecek içerikler üretmeye yardımcı olabilirler.
-
Şimdilik bu kadar dahası var sonra topluca yazacağım zaten. İyi forumlar..
Siz de açılması gereken kategorileri, kulüpleri yada benzeri şeyleri alta yazarsanız sevinirim, birbirimize destek olalım.