Neler yeni

Severek Dinlediğimiz Şarkılar (1 Viewer)

Kaisareia 

Düzenli Ordu
cracker
Credits
13,324

Dipten zirveye bir yol Üzerinde muhtelif türden ademoğlu, En bittiği, yada en zengini, yada en derini, yada en dertlisi, yada en ünlüsü, en gönüllüsü, en ünsüzü, en iyisi, en delisi, en sahtekarı, en komiği, en zekisi, en kurnazı en iblisi. Bunların yanında uyuyan dervişi, yada ahmağın en densizi, en hastası, en ustası ve de en geyiği, en müptezeli, en ayyaşı, en pintisi, en çakalı, en sansarı birde leşçi sırtlanı ve birde psikopatın en daniskası, katili, hırsızı, cepçisi. En şeyhi, en sanatçısı ve de en kibirlisi, en narsisti, en şizofreni, obsesif komplisifi, paraya secde edeni. Zır cahili, en alimi ve de en adili yada en pesimisti, en suçlusu, en kuşkulusu ve kendince herseyi biraz bileni. En kurnaz çapkın prensi, has kaşarı, at hırsızı, çok hırslısı. Boş muhabbeti, arsızı, kansızı, bahtsızı, zillisi, gamlısı, sahtesi, müslümanın sözdesi. Zengin aganın gözdesi, arabasıyla şekil yapan cıstak pompisi, aşağılık komplekslisi, işkembeden sallayan densizi. Öleni, öldüreni, en mağduru iyi niyetlisi, hepsi görüldü. Nakarat Sağıma, soluma da, ardıma baktım Kalpleri takma, yüzleri çakma Güzelim dünya sonunda düştü Herkes suçlu, kaç ardına bakma Kararan kalpler, kuyuya üşüştü İçine çeker, aman ola ki bakma Kalpler öldü, dünya düştü Herkes suçlu, kaç ardına bakma Sahteler düştü, ayaklar altı tuz buz, kara takkeye balyoz. Kukuleta tozundan derin bir temel, üzerine dik Lanetli Otel. Her yolcuyu bir odaya tık. Lakin tıkılık odaların anahtarları, astral kuyularda kör kayıp. Bildin kapılar bana değil kilitli! Konsantre düşünür makine, dalgın hallerde. Ayna karşısı, sen seni süslerken, ben kırık aynalarda bana kafa atmışken. Düştüm, kalktım. Harama bulandım. Öldüm, dirildim. Çok sabrettim. Kendime geldim, metafizik aleme daldım, rasyonel evreni sezdim. Tasavvufu gezdim. Yaş geçtikçe, gün döndükçe, aklettikçe. Tevhid ile yumak hali kompleks meşk ettikçe, Rabbimi anlamayı tercih edip, efsunlu tuzaklardan pejmürde geçtikçe. Bitmez ki her an bir yenisi, iblisi kuyudan çullan taktik! İmanı akıl balik. Uğraş dur aşikar Halik. Dal Furkan'a gör temeli, idraki akıl, kaynağa sarıl. Damarlara işleyen batılı batır. Nefis bu ruh'a monte tepinen, koca inatçı azgın katır! Koy kafese, kitle sar besmeleyi. Göze almalısın sendrom hali sendeleyip, nihayetin de hakikat ile kenetlenmeyi. Nakarat x2 Sağıma, soluma da, ardıma baktım Kalpleri takma, yüzleri çakma Güzelim dünya sonunda düştü Herkes suçlu, kaç ardına bakma​

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar