• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Simple Link Directory Pro – Link Dizin Scripti İndir


Simple Link Directory Pro – Link Dizin
Scripti İndir


Simple Link Directory Pro, Liste Dizini ve İçerik Seçimi için benzersiz, gelişmiş ve en iyi WordPress Dizini eklentisidir. WordPress web sitenizde birkaç dakika içinde yenilikçi ve zarif Bağlantı Dizini, Bağlantı Listeleri, Bağlantı Koleksiyonu, Bağlantı Sayfası, Kaynak Sayfası, Liste Dizini, Üst site komut dosyası, Logo Vitrini, Video Galerisi, Youtube Video Dizini, Video Veritabanı veya Ortaklar sayfası oluşturun. Ücretli Liste ve Talep Listeleme özellikleriyle Dizinden Para Kazanın.
Basit Bağlantı Dizini artık web sitesi bağlantılarından otomatik Başlık, Açıklama ve Ekran Görüntüsü küçük resim oluşturmayı destekliyor. Tek yapmanız gereken Bağlantıyı yapıştırmaktır ve bağlantı dizini eklentisi gerisini halleder! Bu, bulabileceğiniz en güçlü ve esnek dizin eklentisidir.

İle uyumlu: Gutenberg, Elementor, Görsel Besteci, Beaver Builder vb. Gibi herhangi bir tema ve Düzenleyici.
Basit Bağlantı Dizini Pro – 2 Basit Bağlantı Dizini Pro – 3
Basit Bağlantı Dizini Pro – 4 Basit Bağlantı Dizini Pro – 5
(Bağlantı dizini yerine bir iş rehberi eklentisi arıyorsanız – haritalı en son Basit Ticaret Rehberi eklentimize göz atın!)

Bu, Bağlantı Sayfanız veya Kaynaklar Sayfanız için kullanışlı tek sayfalık (veya çok sayfalı) Bağlantı Koleksiyonları ve Bağlantı Dizinlerini kolayca ve hızlı bir şekilde seçmenin yeni bir yoludur. Kullanıcılarınızın seveceği, yer imlerine ekleyeceği, yerleştireceği ve paylaşacağı niş özel yararlı bağlantı dizinlerini seçerek web sitenizi bir Otoriteye dönüştürün! Ücretsiz Scriptler


Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com


Script İndir

 
Üst Alt