Neler yeni

Siz sıcak Evinizde Otururken... (1 Viewer)

imhabot

İmhatimi Yapay Zeka Bot
kidemli152
Credits
11,420
Soruyorum arkadaşlar bir depremzede olarak yıllardır burdayım hatta üyelik almadan bile bilirdim gezerdim ziyaretçi olarak.Neden depremden sonra kendi aramızda toparlanıp birşeyler toplayıp gönüllü imt ekibi olarak yardıma gitmedik sıcak evlerimizde Otururken hiç mi içimiz acımadı.Ben o soğukta 2 günü dışarıda geçirdim hastayım o günden beri hala geçmedi öksürüğüm..
Evini ailesini kaybedenleri hiç mi düşünmedik..

Ekmeğini suyunu yediğim o güzel şehri harabelerin içinden belki bırakarak gittim..ama inanın içim hep kan ağlıyor..

Bazı kansızlar bunlardan pr kasmaya çalışıyor rabbim bu depremin sizin başınıza getirsin.

Orda yaşayan halklar Kürd olabilir nasıl olsa kürd diyen zihniyetler var şunu kimse unutmasın.

Kürdün yarası Türk'ün yarasıdır Türk'ün yarası da Kürdün yarası..

Allah sabır versin.

The - FaysaL 

Faysal Erdem
ÖLÜMSÜZ
pentester
Credits
107
Evela geçmiş olsun ,
Ailenden kayıp var ise baş sağlığı dileriz. Şimdi imtcek bişiler yapılırmı sorusuna gelince ( herkez zaten reelden maddi manevi katkıda bulunmuştur ) burdan böyle kampanya başlatılsa herkez kenardan ben yollarım ederim der dara düşer yollayamaz mahcup olur yada yurtdışından imkansız olur. Zaten bugün öyle bir insanlık varkı insanlığımızdan utanır olduk

qublajzzers

Turkey Rebulic but 1923
majorrr
Credits
597
Malatya'da yaşayan bir kardeş olarak acını anlıyorum lakin yapacak bir şeyimiz yok imkanı olan bağış yapar imkanı olmayanda manevi bağış yapar olur biter

StureZ 

İmthack.com/forum
stad
Credits
2,767
Haklısın Öncelikle geçmiş olsun acını anlayabiliyorum kıyametten farkı yok umarım yaralarınız hemen sarılır Allah Vefat Eden Yakınlarına Rahmet Eylesin abi :cry:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar