• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

sms ile telefon çökertme

güzel bilgilendirme konusu olmuş fakat bunun uygulaması var mı varsa nasıl kullanılır indirme linki virüstotalı gibi benzer şeylerinide araştırıp paylaşsan daha hoş olur
buraya bıraktım buradan ulaşabilirsiniz ben araştırmanı isterdim ama yinede sizin için bir link bıraktım adımları takip etmen işe yarayacaktır
Hidden content
You need to reply to this thread in order to see this content.

xkrumanl

Özel Ekip
buraya bıraktım buradan ulaşabilirsiniz ben araştırmanı isterdim ama yinede sizin için bir link bıraktım adımları takip etmen işe yarayacaktır
[Hidden content]
"Remote Power Off ZIP dosyasını buradan kişisel bilgisayarınıza indirin ve dosyayı genişletin. System > App > Remoteturnoff.apk yolunu izleyin ve APK dosyasını Android'li akıllı telefonunuza aktarın" link bırakmak yerine şu kısımdan itibaren kısaltarak konu aç nasıl kullanılır diye :)