Neler yeni

Sokağa Çıkma Yasağı (2 Viewers)

Asi_KraL

İlgi çeken her şey zarar sağlar.
ye152
Credits
0
30 Büyükşehir ve Zonguldak'ta P.tesine kadar bu gece 00:00'dan itibaren sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

Bre zındıklar niye bunu dünden yada akşam haberlerinde söylemiyorsunuz.

Market, tekel ve fırınlarda kuyruk oluştu.
Herkes dışarda. :)
virüs daha cabuk yayılacaktır bu şartlar altında.

Bu iş uzar beyler Çadır almanızda ısrarcıyım.

Credits
0
Millete bulaştırmak için panik yaratıyorlar sıradaki 1 kişi korona olsa 30 kişiye bulaştırdı bile. Bu sıraya girenlerde hiç akıl yok

Credits
1,445
30 Büyükşehir ve Zonguldak'ta P.tesine kadar bu gece 00:00'dan itibaren sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

Bre zındıklar niye bunu dünden yada akşam haberlerinde söylemiyorsunuz.

Market, tekel ve fırınlarda kuyruk oluştu.
Herkes dışarda. :)
virüs daha cabuk yayılacaktır bu şartlar altında.

Bu iş uzar beyler Çadır almanızda ısrarcıyım.
bence 2 gün deil bütun şehirlere 2 hafta kapatmaları lazım zaten ben yurtta sıkışmışım diyerlerinede gecmis olsun

Asi_KraL

İlgi çeken her şey zarar sağlar.
ye152
Credits
0
bence 2 gün deil bütun şehirlere 2 hafta kapatmaları lazım zaten ben yurtta sıkışmışım diyerlerinede gecmis olsun

Onu yaparlarsa onların barınma ihtiyaçlarını karşılamaları lazım o yüzden yapamıyorlar
Şu anda İMF hariç para arıyorlar ki bu devirde baba oğluna vermiyor.
Yağmalamalar başlar bir iki kuyumcu kestirdim gözüme :)
Silahlanın beyler. Çatışmadayı sevmeyenler çadır alsın bir iki konum atarım güzel yerler var dağlık bayırlık ovalık troll:troll:

J

JFO

Amk çocuklarında beyin yokki aq 2 gun yadak geldi sanki 1 ay geldi herkes bakkalara hücum etti be amk çocuğu disarida virüs var virüs o sırada virus kapsan 2 gunu gec hayatı sikelecek yemin ederim beyin yoksunu insanlar bunlar

Credits
1,445
Onu yaparlarsa onların barınma ihtiyaçlarını karşılamaları lazım o yüzden yapamıyorlar
Şu anda İMF hariç para arıyorlar ki bu devirde baba oğluna vermiyor.
Yağmalamalar başlar bir iki kuyumcu kestirdim gözüme :)
Silahlanın beyler. Çatışmadayı sevmeyenler çadır alsın bir iki konum atarım güzel yerler var dağlık bayırlık ovalık troll:troll:
Aq Toplanın Türkiyenin En büyük iki bankasını soyacaz Ziraat ve Garanti bekle bizi
WE ARE İMT
WE ARE HACKER
WE ARE FUCKER
NOT FORGET
NOT FORGİVE
EXPECT US

KocaReis

????
Credits
0
Daha çok kişiye geçti virüs hakkımızda hayırlısı.
Yaşlı kurt lakaplı @Mectruy adında ki hacker sokağa çıkma yasağı olduğunu duydu ve alışveriş yapmaya gitti. Alışveriş yaparken polisin kafasına vurunca az kalsın içeriye alınıyordu. Zaaa:

fatalın videoları bitiriyor beni her konuya uygun video bulabiliyor maşallah troll:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar