Neler yeni

söz-yazı (1 Viewer)

Credits
31,352
Evet ani gelen ilhamlarım sayesinde bu konuyu açmış bulunmaktayım. Öncelikle belirtmek isterim ki yazdıklarımın hiç birini cidden aşk acısı çektiğim için yazmadım RWKOŞLGÖSFRGSF hepsi ilham perilerimin suçu yanlış teslimat yapmışlar. Ben daha farklı şeyler bekliyodum savaş, barış, direniş, arkadaşlık, dostluk, kardeşlik, insan-hayat-hayvan-yaşam sevinci gibi WPORŞKSLFÖ neyse uzatmadan yazılara geçeliim:

1) Hani derler ya;süper kahramanlar dünya için sevdiklerini, kötü kahramanlarsa sevdikleri için dünyayı feda ederler diye.. sen onun için sevgimi, ben senin için hislerimi feda ettim....

2) Yalan hisler elbet geçer gider. Ama acısı kendinden beter. Belki gerçek aşkla biter, açtıkça dolaşan ipleri dizginler.

3) Belirsizlik tırmalıyor kafamı. Düşüncelerim bilimçsizce dökülüyor dudaklarımdan. "Replay" tuşu yok, nr sözcüklerimi ne de gidenleri geri alabiliyorum. Kontrolsüzce yaşadığım hayatım sürükleniyor düşünce nehrinde. Bastırılmış hisler,söylenmemiş itiraf-iltifatlar, tutulmamış sözler... Her şey gerçekliğiyle bir tarafta, ben her şeyimle bi tarafta...

4) Sen yüzünde milyonlarca yıldızı, ben kalbimde bir seni taşıyordum

devamı da gelir yakında wrkoşfslö geldikçe atarım hadi kalın sağlıcakla ?

(not:aynı konuyu yana da attım ve bizzat kendi konum çalıntı değil yanii)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar