Neler yeni

Spyhackerz Beleş VİP Method (1 Viewer)

Credits
194
İlk öncelikle sm'nizin(sm sosyal mühendisliğin kısaltmasıdır) biraz iyi olmasın da fayda var.
Taktik Nedir ?
Spyhackerz'ın vip bilgi bölümün de (bkz:burada)
Ödeme alanın da
" Ödemeler BTC ve PAPARA ile alınmaktadır. Herhangi bir BTC sitesinde hesap açabilir oradan aşağıdaki BTC adresine 40 TL Transferi yaptıktan sonra herhangi bir yöneticiye ödeme yaptığınızı bildirirseniz en kısa sürede VİP Üyeliğiniz hesabınıza tanımlanır. "

İlk öncelikle zengin birini buluyoruz.
Kendisine VİP olmanın ayrıcalıklarını anlatıyoruz.
Biraz saf biriyse çok kolay olur işiniz.
Parayı attırıyorsunuz papara veya btc yoluyla
Sonra devreye bu yazı giriyor

"herhangi bir yöneticiye ödeme yaptığınızı bildirirseniz en kısa sürede VİP Üyeliğiniz hesabınıza tanımlanır"

Kurbanımıza parayı attın mı diyince evet dediği anda bir yöneticiyi buluyorsunuz ve parayı attım diyorsunuz detayları veriyorsunuz.
Kişi ödemeleri bilmiyorsa bilgierini sizin yardımınızla vs gireceği için işiniz çok daha kolay olur.

Yani başkasının parası ile VİP aldınız.
Gerçi spyhackerz da vip olsanız ne yazar imhatimi gibi bir yer varken :LOL:

Not: İşlemi hiç denemedim dün bir spy'a bakarken aklıma geldi olur mu ? diye düşündüm ve teorik olarak oluyor.

Garen

discordda takılıyorum, RicalZ#1447
majorrr
Credits
193
İlk öncelikle sm'nizin(sm sosyal mühendisliğin kısaltmasıdır) biraz iyi olmasın da fayda var.
Taktik Nedir ?
*********'ın vip bilgi bölümün de (bkz:burada)
Ödeme alanın da
" Ödemeler BTC ve PAPARA ile alınmaktadır. Herhangi bir BTC sitesinde hesap açabilir oradan aşağıdaki BTC adresine 40 TL Transferi yaptıktan sonra herhangi bir yöneticiye ödeme yaptığınızı bildirirseniz en kısa sürede VİP Üyeliğiniz hesabınıza tanımlanır. "

İlk öncelikle zengin birini buluyoruz.
Kendisine VİP olmanın ayrıcalıklarını anlatıyoruz.
Biraz saf biriyse çok kolay olur işiniz.
Parayı attırıyorsunuz papara veya btc yoluyla
Sonra devreye bu yazı giriyor

"herhangi bir yöneticiye ödeme yaptığınızı bildirirseniz en kısa sürede VİP Üyeliğiniz hesabınıza tanımlanır"

Kurbanımıza parayı attın mı diyince evet dediği anda bir yöneticiyi buluyorsunuz ve parayı attım diyorsunuz detayları veriyorsunuz.
Kişi ödemeleri bilmiyorsa bilgierini sizin yardımınızla vs gireceği için işiniz çok daha kolay olur.

Yani başkasının parası ile VİP aldınız.
Gerçi ********* da vip olsanız ne yazar imhatimi gibi bir yer varken :LOL:

Not: İşlemi hiç denemedim dün bir spy'a bakarken aklıma geldi olur mu ? diye düşündüm ve teorik olarak oluyor.
abi calismadi imhatiminde denedim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar