Neler yeni

Sql açıklı site hackleme -sql injector (1 Viewer)

Credits
1,615
Credits
1,445
Yeni arkadaşlar için sqlmap biraz karisik gelir bence boyle havij gibi toollarla mantigi kavrayip sonra gecseler daha saglikli olur
ayn zaten klasik hacking diye diye birşey kalamdı tek başına araştırma öğrenme felan açıyosun udemyde bi eğitim bitiriyorsun ay sonu hackersın sql mantığını bilip uygulamada yapamıyorsun sonrada bu tür uygulamalara sığınıyorsun en azından mantığı örendikten sonra sqlmap kullanımına geçilmesi taraftarıyım zaten okadar zor bir tool değil az üstünde dursalar yaparlar manuel sql yaptırmıyoruz ya mq

Credits
1,615
ayn zaten klasik hacking diye diye birşey kalamdı tek başına araştırma öğrenme felan açıyosun udemyde bi eğitim bitiriyorsun ay sonu hackersın sql mantığını bilip uygulamada yapamıyorsun sonrada bu tür uygulamalara sığınıyorsun en azından mantığı örendikten sonra sqlmap kullanımına geçilmesi taraftarıyım zaten okadar zor bir tool değil az üstünde dursalar yaparlar manuel sql yaptırmıyoruz ya mq
Insanlar emek vermek istemiyor hazira konmak istiyor mantigi kavramadan ezberliyorlar he aq misal sqlmap.py -u google.com --dbs ezberliyotlar aq ordaki dbsnin bile anlamin bilmiyorlardir

Credits
1,615
Hackerligin anlami zaten emek tecrube mesela ben emek vermeyo severim ama sabrim yok defacerlikte emekle arasdirarak olunacak cokta zor olmayan birsey suan arasdirmam sonucu iyi kavradim mesela ama millet emek vermekde isdemiyor sabirla tecrube edinmekde e bunun ne anlami kaldiki?

Credits
3,028
Insanlar emek vermek istemiyor hazira konmak istiyor mantigi kavramadan ezberliyorlar he aq misal sqlmap.py -u google.com --dbs ezberliyotlar aq ordaki dbsnin bile anlamin bilmiyorlardir
ne zman oraya --batch eklerlerse hah işte ozamn öğrenirler
Doğru söze ne denir. Çoğu yeni nesil İnstagram&facebook vs gibi platformlar üzerinden gidiyor ben hesap çalıyim bana yeter diyor. Biri de çıkıp demiyor ki bu nasıl çalışıyor. Nasıl oluyor bu sistem.

Credits
1,445
ayn bu işe başlıyanşar hep bunun instagram hack hacklemek ile ne alaksı var diyip bırakıyor işte bu yüzünden kafayı yiyorum instagram hacklenemez mq varsa öyle babayiğit çıksın onun dışında olan brute force ve phising kişiye yöneliktir gördüğü her linke tıklamasa güçlü bir parola sorun çözülmüştür geçenlerde twitter hacklendi nasıl hacklendi peki nasıl oldu yetkili birinin hesabını hackle sonra onun yetkilerini kullan mq unutmayın en büyük zafiyet insanlardadır bir sistemde her zaman açık olmaya bilir ama onu yapanlarda her zaman açık varıdr

Credits
1,615
ayn bu işe başlıyanşar hep bunun instagram hacklemek ile ne alaksı var diyip bırakıyor işte bu yüzünden kafayı yiyorum instagram hacklenemez mq varsa öyle babayiğit çıksın onun dışında olan brute force ve phising kişiye yöneliktir gördüğü her linke tıklamasa güçlü bir parola sorun çözülmüştür geçenlerde twitter hacklendi nasıl hacklendi peki nasıl oldu yetkili birinin hesabını hackle sonra onun yetkilerini kullan mq unutmayın en büyük zafiyet insanlardadır bir sistemde her zaman açık olmaya bilir ama onu yapanlarda her zaman açık varıdr
?

HaCkEr_33

BEN ERMENİYİM
ez152
Credits
0
Havij gibi tool-larda sql injectionlu siteleri hacklemenin temeli konur adam ordan bakar columns görür sqlmapa geçincede orda columns görünce bune amq biktim falan dememsi için iyi bir tool havij nasi çekildiginide kavratıyor ilk neyin çekildigini çekileceğini

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar